فصل بازی آنلاین The Elder Scrolls

معرفی و بررسی فصل جدید بازی آنلاین The Elder Scrolls

بازی The Elder Scrolls Online یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز است که می تواند ساعت های فراوان شما را سرگرم خود کند. این بازی شگفت انگیز داستان خود را با ژانر اکشن و شطانی برای افراد گیمر نشان می دهد. این بازی تاکنون نسخه های متعددی از خود منتشر کرده است ولی در این نسخه از بازی عملکرد بسیار عالی و منحصر به فردی داشته است. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب و شگفت انگیز.

داستان بازی از ادامه داستان فصل قبل می باشد و داستان بازی از جایی شروع می شود که شما باید کاراکتر همان دختر نوجوان را مدیریت کنید و حال این دختر به شهر خود برگشته و در حال محافظ از سرزمین خود است که ناگهان دوستان او به او خبر می دهند که بار دیگر آن شیطان شرور آمده و بار دیگر افراد خود را برای حمله به شما  آمده کرده است و حال شما تصمیم بسیار سختی دارید و باید …..

حال شما باید به کمک دوستان خود بار دیگر برای مبارزه با این فرد شرور آمده شوید و با نیرو های این فرد شرور که افراد فرا انسان می باشند مبارزه کنید و تک تک آن ها را شکست دهید و پیروز این نبرد شوید .

گرافیک بازی بسیار خوب است و توانسته است کیفیت بازی را دو چندان کند و این نشانه دقت تیم سازنده برای انتخاب موتور گرافیکی مناسب می باشد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی بسیار عالی و شگفت انگیز است و به خوبی در بازی قرار داده شده است و توانسته است نظر افراد را به محیط جذاب و قابل جست و جو فراوان، جذب کند.

موسیقی و صداگذاری بازی بسیار عالی است و سازنده بازی از موسیقی های بسیار خوب و شگفت انگیزی استفاده کرده .

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، دوست دارید بازی بسیار سرگرم کننده در سبک شیاطین انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی شگفت انگیز را از دست ندهید.

شما می توانید از طریق تریلر بازی بخشی از گفته های بنده را تماشا کنید و شاهد بخش کوتاه و جالب رونمایی از داستان حیرت انگیز این بازی جذاب باشید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

ویدیوهای مشابه