با رویداد بازی The Elder Scrolls Online

با رویداد جدید بازی The Elder Scrolls Online آشنا شوید

با رویداد جدید بازی The Elder Scrolls Online آشنا شوید و برای یک نبرد بسیار بزرگ دیگر آماده شوید. بازی The Elder Scrolls Online یک بازی معرکه است که تاکنون بیش از 12 نسخه از خود منتشر کرده است و توانسته است نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و به جایگاهی برسد که خیلی از افراد همیشه به دنبال جدید ترین نسخه آن باشند. نام روایداد جدید بازی The Elder Scrolls Online ،Waking Flame می باشد و دارای جذابیت بسیار زیادی می باشد. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جالب و شناخت بشتر از این بازی.

داستان بازی از جایی شروع می شود که تقریبا شیطان به خواسته خود رسیده است و دنیا شما را به یک جهنم بزرگ تبدیل کرده است و آماده است که نیرو های خود گسترش دهد و دنیایی خود را نیز بسازد و بتواند بر آن فرمانروایی کند.

حال شما که نیرو هایی بسیار زیادی خود را از دست داده اید و فقط و فقط یک سوم از نیرو هایی شما باقی مانده است و حال سر در گم هستید که چه باید تصمیمی بگیرید؟!

آیا باید با تمامی نیروی باقی مانده ارتش خود، خود را به شیطان داستان بازی تحویل دهید و یا آخرین تلاش خود را برای نجات دنیا و افراد خود بکنید و……

این بازی یک بازی معرکه است که می تواند ساعت های متوالی شما افراد را سرگرم خود کند و شما از این بازی جذاب لذت ببرید.

گرافیک بازی بسیار خوب است و توانسته است کیفیت بازی را دو چندان کند و این نشانه دقت تیم سازنده برای انتخاب موتور گرافیکی مناسب می باشد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی بسیار عالی و شگفت انگیز است و به خوبی در بازی قرار داده شده است و توانسته است نظر افراد را به محیط جذاب و قابل جست و جو فراوان، جذب کند.

موسیقی و صداگذاری بازی بسیار عالی است و سازنده بازی از موسیقی های بسیار خوب و شگفت انگیزی استفاده کرده .

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، دوست دارید بازی بسیار سرگرم کننده در سبک شیاطین انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی شگفت انگیز را از دست ندهید.

شما می توانید از طریق تریلر بازی بخشی از گفته های بنده را تماشا کنید و شاهد بخش کوتاه و جالب رونمایی از داستان حیرت انگیز این بازی جذاب باشید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

ویدیوهای مشابه