بازی The Riftbreaker ایکس باکس استیشن

معرفی رسمی بازی The Riftbreaker برای ایکس باکس و پلی استیشن

بازی The Riftbreaker یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده می باشد که در ژانر اکشن و استراتژیک به وقوع می پیوندد و در حال حاضر در جایگاه بسیار خوب و مناسبی قرار دارد. این بازی جذاب در 14 اکتبر در سراسر دنیا منتشر می شود و نیز به فروش می رسد. همراه ما باشید با برسی جدید ترین بازی استراتژیک در سال 2021.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما فرمانروای یک قلمروه هستید و بای کار های بسیار زیادی انجام دهید و همچنین از قلمروه خود در مقابل دشمنان محافظت کنید.

شما در این بازی ماموریت دارید تا فلمروه خود را گسترش دهید و آن را بزرگ تر کنید. نیرو های جدید برای خود بسازید و با ارتقاء دادن آن ها قدرت آن ها را برای مبارزه بیشتر کنید.

این بازی روایتگر یک تخت پادشاهی نیست، بلکه روایتگر یک جنگ بسیار بزرگ و مدرن است که توسط نیرو های رباتیک صورت می گیرد و در کنار آن نیرو های انسانی هم وجود دارد.

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا یک بازی بسازد که در ژانر استراتژیک باشد ولی در نمونه جنگ های مدرن.

موتور گرافیکی بازی بسیار عالی و معرکه می باشد و با تمامی مشخصه های بازی مطابقت دارد و هموانی بسیار زیادی نیز دارد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی معرکه است و در جایگاه بسیار خوب و مناسبی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین جلوه های بصری برای یک جنگ مدرن و منحصر به فرد استفاده کرده است که در محیط بازی به خوبی دیده می شود.

موسیقی و صداگذاری بازی عالی می باشد و سازنده از موسیقی های بسیار عالی و مناسبی برای این بازی استفاده نموده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و استراتژیک می باشد، دوست دارد ساعت های متوالی سرگرم باشید و یک بازی عالی در ژانر هیجانی و استراتژیک انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی را در 14 اکتبر برای کنسل های خود نیز دانلود کنید.

می توانید تریلر رونمایی از این بازی جالب را تماشا کنید و شاهد گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل