نگاهی به گیم پلی و برسی بازی the witcher3 wild hunt

زمانی که اسودیو سی دی پراجکت اعلام کرد که  ساخت این بازی رو به پایان است ، همگی طرفداران به این فکر فرو رفتن که در این نسخه بازی شاهد کشته شدن خیلی از گرات ها خواهیم بود ، اما این استودیو لهستانی داستان بازی را به بهترین روش ساخته است. ما در این ویدئو به بررسی بیشتر این بازی جالب the witcher3 wild hunt می پردازیم، با ما همراه شوید...

بازی the witcher3 wild hunt

گیم پلی بازی : the witcher 3 wild hunt

جهان وسیع و پویای ویچر3 پر از ماموریت های فرعی و اصلی است که شما را ساعت ها سرگرم می کند و این بازی در سال 2015 بهترین بازی سال شد.

در این نسخه جدید سازنده  دو بسته الحاقی به بازی اضافه کرده است که ویچر 3 به یک بازی فوق العاده تبدیل شود.

 با شروع ویچر 3  شاهد هستید که محیط داخلی بازی بسیار عالی و خوب است  مثل مبارزات داخل بازی البته با کیفیت p720  است زیرا سازنده هنگام ساخت بازی با یک مشکل رو به رو شد.

این بازی داستان خوب و عالی دارد که شما را خوش حال می کند و از نظر جلوه های بصری با این که بد است تجربه شما را خدشه دار نمی کند.

شما زمانی که به مبارزه در این بازی پرداخته اید  متوجه می شوید که این بازی کیفیت  پایین دارد ولی  قابل قبول هست و حتی وقتی کابل داک آن را به تلویزیون وصل کنید شاهد کیفیت پایین بازی خواهید بود.

 این بازی از نظر کیفیت بد نیست و خیلی عالی هم نیست  این بازی  محصولی فوق العاده و جذاب است  و شما را به خود جذب می کند.

موسیقی و صدا گذاری بازی: the witcher 3 wild hunt  

موسیقی و صداگذاری بازی بسیار عالی است شاید موتور گرافیک بازی ضعیف بوده باشد ولی از طراحی محیط بازی بسیار عالی است و همچنان عالی است و موسیقی بازی مطابق با هر مرحله هست.

 ولی در اگر  کل علاقه مند به بازی های اکشن و ماجرا جویانه هستید این بازی را از دست ندهید.

ویدیوها و مطالب مشابه