معرفی و بررسی بازی جذاب جت های جنگنده تیزبال

بازی موبایل تیزبال یک بازی معرکه و شگفت انگیز است که 3 ماه از ورود آن به دنیای بازی می گذرد و تاکنون آپدیت های زیادی از این بازی آمده است و در هر آبدیت توانسته نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و حتی اضافه شدن حالت آفلاین به این بازی موبایلی جذاب یکی از نکات مهم است که باید به آن حتما اشاره داشت. بازی تیزبال یک بازی کاملا ایرانی و سرگرم کننده است که شما را وارد دنیای جت های جنگنده و.... می کند و یک شبیه ساز عالی از زمان جنگ جت های جنگنده می باشد. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی.

بازی جت جنگنده تیزبال

این بازی دارای امکان خوبی است که می تواند ساعت های فراوان یک گیمر را سرگرم خود کند زیرا دارای گرافیک و کیفیت بالایی هست.

داستان بازی روایت گر فردی است که قرار است آموزش جت های جنگنده را ببیند و با جت های جنگنده برای مبارزه با دشمنان آماده شود.

بازی دارای گرافیک و کیفیت خوبی است ، انجام دادن بازی به صورت آنلاین و آفلاین، درست کردن اتحاد با دوستان خود و…….. . شاید تنها مشکل این بازی این است که هواپیما های جنگنده و تجهیزات بسیار گران باشند؛ حتی کم دادن پول پس از به پایان رساندن یک مرحله و…… از نکات منفی بازی به حساب می آید که به گفته سازنده بازی در فصل جدید بازی قرار است خصوصیات جذاب و بزرگی به بازی اضافه شود و یکی از نکات همین نکته است که به زودی مورد برسی قرار می گیرد و مشکل بازی بر طف می شود.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های موبایلی آنلاین  در ژانر هیجانی و اکشن هستید، می خواهید بازی با کیفیت و مراحل بسیار زیاد انجام دهید، این بازی شگفت انگیز و منحصر به فرد را به هیچگونه از دست ندهید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

ویدیوها و مطالب مشابه