پیشنهادی: بررسی ، معرفی و نگاهی به گیم پلی بازی Tribes of Midgard

ما امروز قصد داریم تا نسخه جدید و معرکه Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint را برای شما مورد تحلیل و برسی قرار دهیم و با داستان جدید آن بیشتر آشنا شویم. بار دیگر قرار است تا شما به کمک نیروی ویژه خود افراد بسیار زیادی را نجات دهید و کمک کنید تا بار دیگر به زندگی خود برگردند. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جالب و شناخت از داستان نسخه جدید و معرکه آن.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)

داستان بازی اینبار از جایی شروع می شود که نیرو هایی شورشی به یک جزیره در روسیه حمله کرده اند و تمامی افراد را قتل عام کرده اند و فقط و فقط تعدادی بسیار کمی از آن ها جان سالم به در برده اند و توانسته اند در یک مکان مخفی شوند.

حال شما قصد دارید تا به کمک نیروی ویژه خود دست به یک ماموریت بسیار خطرناک بزنید و وارد این جزیره شوید و تمامی تلاش خود را بکنید تا این جزیره را بار دیگر پاک سازی کنید. 

سازنده بازی تمامی تلاش خود را کرده است تا نسخه جدید جالب از از بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint را منتشر و روانه بازار کند.

موتور گرافیکی بازی بسیار قدرتمند است و متناسب با بازی ساخته شده است و عملکرده بسیار خوبی دارد.

جلوه های بصری و نورپرداز بازی به خوبی در محیط بازی قرار گرفته است و توانسته است با داستان بازی ادغام ایجاد کند.

موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و نظر خیلی از افراد را به خود جلب کرده است و موسیقی های بسیار خوبی کاملا برای این بازی استفاده شده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint هستید و دوست دارید تا ساعت های متوالی این بازی جالب را انجام دهید، پیشنهاد می کنم نسخه جدید و منحصر به فرد بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint را به نام Operation Motherland Teaser برای کنسول خود خریداری و نصب نمایید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

رای شما به "معرفی نسخه جدید بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint به نام Operation Motherland" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن