قابلیت تویوتا جی آر 2023 کرولا

بررسی دقیق مشخصات و قابلیت های تویوتا جی آر 2023 کرولا

در اینجا قصد داریم تا به بررسی دقیق مشخصات فنی، ویژگی های خاص و قابلیت های اتومبیل جدید تویوتا، یعنی GR 2023 کرولا بپردازیم. در گذشته ویدئوی معرفی این اتومبیل جدید کمپانی تویوتا را در نتران به اشتراک گذاشتیم اما این بار قصد داریم تا نگاهی دقیق تر به جی آر 2023 داشته باشیم و ویژگهای آن را با جزئیات بررسی کنیم. پس برای اطلاعات کامل این خودرو، چند دقیقه ای با ما همراه باشید.

تویوتا جی آر 2023 کرولا چه نسخه هایی دارد؟

کمپانی تویوتا سه نسخه متفاوت را برای تولید کرولا 2023 در نظر گرفته است. نسخه معمولی، Circuit Edition و Morizo Edition، سه نسخه ارائه شده توسط کمپانی تویوتا برای این خودرو هستند که ویژگی ها و کارایی های متفاوتی دارند.

قیمت نسخه های مختلف اتومبیل تویوتا جی آر 2023 کرولا چقدر است؟

با در نظر گرفتن قیمتی که تویوتا بر روی کرولا 2023 قرار داده به نظر می رسد چالش بزرگی برای شرکت های رقیب خود ایجاد کرده است.

این اتومبیل قیمتی در حدود 37 هزار دلار در نسخه پایه خود خواهد داشت که خط و نشانی برای رقبا محسوب می شود. البته قیمت متفاوتی برای دو مدل دیگر برای این خودرو در نظر گرفته شده است.

نسخه Circuit قیمتی معادل 44 هزار دلار دارد و نسخه موریزو (Morizo) در حدود 51 هزار دلار قیمت خورده است. ولی مهم است که بگوییم فقط 200 عدد از نسخه موریزو تویوتا کرولا در سال 2023 تولید خواهد شد.

چه چیزهای جدیدی در مدل 2023 تویوتا کرولا دیده می شود؟

تویوتا با علم به اینکه کمپانی های رقیب این شرکت اتومبیل های هاچ بک اسپرت پرسرعت و قدرتمندی مانند سیویک اس آی و هیوندای ولوستر N را تولید کرده اند، و همچنین مدل جدید سیویک تایپ آر که قرار است پر سرعت ترین اتومبیل در بین رقبا باشد، مدل جدید کرولای خود را بسیار بهتر از نسل های گذشته طراحی کرده است.

در مدل جی آر 2023 کرولا، کمپانی تویوتا از دیفرانسیل های limited-slip عقب و جلو استفاده کرده، با موتوری که دارای توان 300 اسب بخاری است و در حدود 43 اسب بخار از تویوتا جی آر یاریس توان بیشتری برای ارائه کردن دارد.

اتومبیل جی آر 2023 کرولا به رانندگان این امکان را می دهد تا در صورت نیاز، توزیع قدرت در اتومبیل خود را بر اساس شرایط موجود تغییر دهند تا نسبت مصرف انرژی به کارایی این ماشین را تنظیم کنند.

تفاوت نسخه های اتومبیل جی آر 2023 کرولا در چه چیزهایی است؟

نسخه Circuit دارای دیفرانسیل های limited-slip عقب و جلو در هنگام تولید است. ویژگی که در نسخه معمولی کرولا 2023 به صورت آپشن ارائه می شود.

نسخه موریزو، وزن بسیار سبک تری نسبت به دو نسخه دیگر کرولا 2023 دارد و بسیاری از آیتم های وزن دهنده برای افزایش کارایی اتومبیل از آن حذف شده یا سبک سازی شده اند.

با توجه به کاهش وزن و تیونینگ متفاوت موتور این نسخه نسبت به دو نسخه دیگر، باید گفت که این نسخه از تویوتا کرولا 2023 مخصوص مسابقات اتومبیلرانی طراحی شده است.

... توضیحات کامل