توئیتر کاربران قفل شده را از تعداد دنبال کنندگان کم می کند

اگر شما در توئیتر فعال هستید، احتمالا چند نفر از تعداد دنبال کنندگان شما در چند روز گذشته کم شده است. این موضوع به خاطر این است که توئیتر کاربران قفل شده را به تازگی از شمارش دنبال کنندگان اکانت ها کم کرده است.

4.2 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
توئیتر کاربران قفل شده را از تعداد دنبال کنندگان کم می کند

در پی تغییراتی که توئیتر برای مبارزه با اکانت های تقلبی و ربات ها، انجام داده است، بسیاری از این اکانت ها، قفل شده اند. حالا گفته می شود توئیتر این اکانت ها را در شمارش تعداد دنبال کنندگان نیز به حساب نخواهد آورد.

یک اکانت ممکن است به طور دائم یا موفقت قفل شده باشد، یعنی صاحبین این اکانت ها اجازه ورود با آن ها، به سایت توئیتر را ندارند. توئیتر در هر دو حالت این اکانت ها را در شمارش فالوور ها محاسبه نخواهد کرد.

یک اکانت در توئیتر ممکن است به خاطر فعالیت های مشکوک و خارج از قوانین، هک شدن و یا اتوماتیک بودن ارسال توئیت هایش قفل شود.

Vijaya Gadde، مدیر بخش حریم خصوصی و قوانین توئیتر در توئیتی گفت: “در بسیاری از این موارد، اکانت های ساخته شده متعلق به افراد واقعی بودند. اما ما نمی توانستیم تایید کنیم که این اکانت ها آیا همچنان توسط صاحبین آن ها اداره می شدند یا خیر. این ایده، اعتبار اکانت ها را بالاتر می خواهد برد”.

گفته می شود معمولا کمتر از ۴ نفر از تعداد دنبال کنندگان اعضای توئیتر کم شده است. ولی اگر شما دنبال کنندگان خود را از شرکت های فروش فاوور خریده باشید، احتمال دارد بسیار بیشتر از این عدد، کاهش داشته باشید.

این تلاش های توئیتر برای حذف کاربران تقلبی، نان بسیاری از شرکت های فروش فالوور را نیز آجر کرده است. برخی از شرکت ها با فروش فالوور به افراد مختلف، حتی خوانندگان و بازیگران معروف، کسب درامد می کردند که اکنون با مشکلات بسیاری روبرو شده اند.

بسیاری از فالوور هایی که خریداری می شوند، درواقع ربات هستند و فقط جنبه نمایشی در صفحه توئیتر کاربر دارند.

رای شما به "توئیتر کاربران قفل شده را از تعداد دنبال کنندگان کم می کند" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن