نسبت به سال ۲۰۱۷ حذف اسپم در توئیتر، ۲۱۴ درصد افزایش داشته است

تویتر در پستی در وبلاگ خود از اجرای برنامه هایی برای یافتن اکانت های اتوماتیک و ربات های اسپمر صحبت کرده است. توئیتر می گوید حذف پست های اسپم در سال 2018 نسبت به سال 2017 افزایشی برابر 214 درصد داشته است.

3.5 از 5
از 4 رای
(رای دهید)
نسبت به سال ۲۰۱۷ حذف اسپم در توئیتر، ۲۱۴ درصد افزایش داشته است

اسپمر ها سال هاست از ربات ها برای انجام تبلیغات استفاده می کنند. پست هایی کاملا بی مفهوم حاوی یک لینک به سایتی که قصد تبلیغ آن را دارند، معمولا تنها چیزی هست که ارسال می کنند.

توئیتر به تازگی اعلام کرده در ماه May میلادی، حدود ۱۰ میلیون اکانت را برای مشخص شدن وضعیت آن ها بازجویی کرده است. هدف توئیتر از این بازجویی کاربران یافتن اکانت هایی است که اتوماتیک فعالیت می کنند.

توئیتر همچنین می گوید کنترل خود بر روی API ارتباطی که در اختیار برنامه نویسان قرار داده است را نیز بیشتر خواهد کرد تا این راه سوء استفاده برخی اسپمر ها را ببندد.

در فصل اول امسال ۱۴۲,۰۰۰ نرم افزار از قوانین استفاده از API توئیتر تخطی کرده اند و مجموعا ۱۳۰ ملیون توئیت اسپم ارسال کرده اند که آماری قابل توجه است.

در مقایسه با سال گذشته یعنی سال ۲۰۱۷، توئیتر می گوید ۲۱۴ درصد، بستن اکانت های اسپر افزایش داشته است.

در نتیجه این افزایش فشار توئیتر بر روی اسپمر ها، گزارش اسپم نیز در بین کاربران توئیتر از ۲۵ هزار گزارش روزانه به ۱۷ هزار گزارش در هر روز ماه May رسیده است.

در حالی که با توجه به این آمار، به نظر می رسد توئیتر توانسته اسپمر ها را تا حدود زیادی تشخیص بدهد و آن ها را توئیتر اخراج کند، این احتمال نیز وجود دارد که کاربران از گزارش دادن های زیاد برای اسپم خسته شده اند و دیگر آن ها را گزارش هم نمی کنند.

توئیتر می گوید در آینده نیز به اجرای بیشتر برنامه های خود برای حذف کامل اسپمر ها و پست های اسپم ادامه خواهد داد. این برنامه ها با هدف پاک سازی اخبار توئیتر از پست های نامربوط و تبلیغاتی در حال اجرا است.

رای شما به "نسبت به سال ۲۰۱۷ حذف اسپم در توئیتر، ۲۱۴ درصد افزایش داشته است" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن