uber و مدیر عامل قبلی آن ادعاهای دادگاهی اخیر را رد می کنند

شرکت اوبر ادعا می کند که اتهامات عنوان شده علیه این شرکت، که موجب رسوائی آن ها و زیان سرمایه گذاران می شود را رد می کند. این شرکت و مدیر اجرایی قبلی آن قاضی را متقاعد کرده است که ادعاهای طبقاتی مربوط به این شرکت را لغو کند.

4.8 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
uber و مدیر عامل قبلی آن ادعاهای دادگاهی اخیر را رد می کنند

چندی قبل در دادگاهی علیه شرکت uber که می توانست باعث رسوایی و زیان سرمایه گذاران خصوصی شود، این کمپانی، قاضی را متقاعد کرد که پرونده ای را که ادعا رسوایی این شرکت را مخفی کرده است را رد کند.

اوبر و رئیس سابق آن، این دادخواست را که ادعا می کرد این شرکت رسوایی های خود را مخفی کرده است که منجر به از بین رفتن میلیاردها دلار نیز می شده است، در حال حاضر از سر خود رفع اتهام می کنند.

Bloomberg گزارش می دهد که یک شرکت صندوق بازنشستگی آتش نشانی به نام Irving، در تگزاس، ادعای مهمی را علیه شرکت سوارکاری و مدیر سابق آن یعنی Travis Kalanick ارائه داد، اما یک قاضی در کالیفرنیا تصمیم گرفت که ادعاها را در روز جمعه کنار بگذارد و آن ها را رد کند.

دادگاه منطقه اي و قاضی Haywood S. Gilliam Jr در حکم خود نوشت: “پرونده دعوی” به طور خاص هرگونه سوءاستفاده و ارائه اطلاعات خاصی را از سوي متهمان برای کاهش قیمت سهام اوبر ارائه نمی دهند.

Gilliam همچنین اشاره کرد که این “رسوایی” ها می توانند با هم مخلوط شوند و با یک “ارتباط مبهم و ضعیف” سقوط سهام شرکت اوبر را به همراه داشته باشند.

قاضی اجازه داد تا شکایت را مجدادأ بازبینی و بررسی کنند.

این ادعا می کند که اوبر و مدیر سابق آن یعنی Kalanick حداقل شش مورد خشونت را مخفی کرده اند، در حالی که “با موفقیت به میلیاردها دلار در سرمایه گذاری بخش خصوصی کمک کرده اند”.

در ماه ژوئن ۲۰۱۷ پس از آن که یک بررسی مستقل انجام شد، پیشنهادی ارائه شد تا تغییراتی در رهبری ارشد برای کاهش موج های رسوایی که بسیار ضروری بود انجام شود و Kalanick از کار برکنار شد.

او در ماه آگوست توسط دارا خسروشاهی جایگزین شد و از آن زمان رویکرد دیپلماتیک بیشتری به رهبری این شرکت اضافه شده است.

رای شما به "uber و مدیر عامل قبلی آن ادعاهای دادگاهی اخیر را رد می کنند" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن