کمپانی اوبر دائما سابقه رانندگان خود را بررسی خواهد کرد

پس از آنکه اوبر با مشکلات بسیاری به خاطر رفتار رانندگان خود روبرو شد و حتی مجوز فعالیت خود در لندن را نیز از دست داد، این کمپانی برای حل مشکلات نظارت خود را بر روی این رانندگان بیشتر و بیشتر کرد.

4 از 5
از 5 رای
(رای دهید)
کمپانی اوبر دائما سابقه رانندگان خود را بررسی خواهد کرد

یکی از موضوع هایی که مسئولان نظارت شهری در شهر های مختلف در مورد آن بارها به کمپانی اوبر تذکر داده بودند، رفتار نامناسب برخی از رانندگان این کمپانی بود. این رفتار نامناسب راننده ها حتی باعث شد که کمپانی اوبر مجوز فعالیت خود در شهر لندن را از دست بدهد.

از آن پس کمپانی اوبر تلاش کرد با انجام طرح‌های بسیاری، رانندگان دارای مشکل را پیدا کرده و آنها را از سرویس حمل و نقل خود حذف کند.

از مدتی قبل اوبر با دو شرکت Appriss و Checkr برای بررسی سابقه رانندگان و پیگیری مسائل مرتبط با امنیت، همکاری بلند مدتی آغاز کرده است.

این دو شرکت اعمالی متفاوت با یکدیگر اما برای تحقق یک هدف در همکاری با کمپانی اوبر انجام خواهند داد.

کمپانی Checkr سوابق گذشته راننده های کمپانی اوبر را مورد بررسی قرار خواهد داد و کمپانی Appriss مسائل مرتبط با امنیت مسافران را به طور دائمی بررسی خواهد کرد.

اگر کمپانی Appriss با مورد مشکوکی در بین رانندگان مواجه شود اطلاعات را به کمپانی اوبر ارسال خواهد کرد و کمپانی اوبر با گرفتن اطلاعاتی از کمپانی Checkr قادر است تصمیم مناسبی در مورد راننده مورد نظر بگیرد.

این سیستم بررسی اطلاعات رانندگان در دو هفته گذشته باعث اخراج ۲۵ راننده از سرویس حمل و نقل کمپانی اوبر شده است و احتمالا در آینده با بررسی تمامی موارد موجود در این کمپانی راننده های بسیاری از این سرویس کنار گذاشته خواهند شد.

به نظر می رسد این طرح سرانجام راه حلی مناسب برای فیلتر کردن رانندگان خوب از رانندگان نا مناسب است. اوبر می‌تواند با استفاده از توانایی‌های دو شرکت Checkr و Appriss ضعف خود را در این مورد پوشش دهد تا بتواند نظر کاربران را دوباره به امنیت سرویس خود جلب کند.

رای شما به "کمپانی اوبر دائما سابقه رانندگان خود را بررسی خواهد کرد" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن