رانندگان اوبر به قیمت گذاری پائین این شرکت اعتراض می کنند

پیش بینی می شوند که رانندگان Uber برای اعتراض به قیمت گذاری و سیاست های جدید این شرکت دست به اعتراض می زنند. یک گروه لابی می گوید هر دو ویژگی راننده ها را محدود می کند. رانندگان تاکسی استرالیا برای اولین بار در اوایل روز دوشنبه اعتراض می کنند.

4.3333333333333 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
رانندگان اوبر به قیمت گذاری پائین این شرکت اعتراض می کنند

رانندگان اوبر در استرالیا گفته اند که برنامه های خود را در روز دوشنبه صبح برای اعتراض به “ویژگی های طراحی شده برای افزایش بیشتر مبادله ها و همچنین کاهش پرداخت ها” خاموش می کنند.

مرکز برنامه به اشتراک گذاری رانندگان (RDSU) از آنها خواست تا نرم افزار Uber خود را از ساعت ۷:۰۰ تا ۹:۳۰ قبل از ظهر در شهرهای ملبورن، سیدنی، Brisbane و Perth خاموش کنند.

گروه لابی می خواهد این شرکت به اشتراک گذاری سواری، از استفاده از ارائه قیمت اولیه و پیشاپیش، در مقابل و به نفع سیستم قدیمی که در آن رانندگان با زمان و فاصله سفر می کردند و پرداخت های خود را دریافت می کردند، متوقف کند.

این گروه می گوید رویکرد پیش رو نتوانسته است شرایط ترافیکی غیرمنتظره، درخواست توقف مسافران و یا بسته شدن جاده های گاه به گاه را در نظر بگیرد و آن ها را حساب کند و به ما راائه دهد.

قیمت گذاری و هزینه، پیش از سفر و قبل از رزرو برای مسافران نشان داده می شود.

RDSU همچنین خواستار این است که اوبر اجازه دهد تا رانندگان سیستم UberPool (که مسافران با دیگران به اشتراک می گذارند) را کنار بگذارند و نرخ پایه uberX را مبتنی بر مسافت طی شده، حداقل ۱۵ درصد افزایش دهند تا افزایش ثابت هزینه های نگهداری خودرو و هزینه های جاده را حساب کنند.

در ماه مارس قابلیت قیمت گذاری قبل از اشتراک به استرالیا رسید، همچنین در همان ماه یک برنامه به اشتراک گزاری خودرو هندی به نام کمپانی Ola به عنوان رقیبی سر سخت برای اوبر در استرالیا سیستم خود را راه اندازی کرد.

در ماه ژوئن، یک گروه راننده تاکسی های لندن اعلام کردند که این احتمال وجود دارد که دادخواست خود را علیه اوبر اعلام می کنند، یک هفته پس از آنکه شرکت در پایتخت بریتانیا ممنوع شد.

رای شما به "رانندگان اوبر به قیمت گذاری پائین این شرکت اعتراض می کنند" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن