مجوز ۱۵ ماهه و مشروط Uber 2.0 برای فعالیت در لندن

مسئولان لندنی پس از دیدن تلاش های زیاد اوبر برای کسب اعتماد دوباره آن ها، مجوز مشروطی به مدت 15 ماه به این شرکت تاکسی یاب آنلاین، برای فعالیت در لندن داده اند.

3.3333333333333 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
مجوز ۱۵ ماهه و مشروط Uber 2.0 برای فعالیت در لندن

از تقریبا همان ابتدای فعالیت دارا خسرو شاهی به عنوان مدیر عامل کمپانی اوبر، این شرکت در حال مزاکره با مسئولان لندنی برای بازپس گرفتن مجوز فعالیت خود بوده است.

اکنون پس از گذشت ده ماه از مدیر عاملی دارا خسرو شاهی، این شرکت توانست با اوبر ۲٫۰ مجوز خود را برای فعالیت در لندن به صورت مشروط بازپس گیرد.

این مجوز به مدت ۱۵ ماه در اختیار اوبر قرار دارد ولی ممکن است در لحظه دوباره آن را از دست بدهد. برای نگه داشتن این مجوز، اوبر باید مطابق خواسته مسئولان لندن رفتار کند.

لندنی ها می خواهند اوبر موضوع حریم خصوصی و امنیت مسافران را جدی تر بگیرد. مسئولان می گویند اوبر باید بیشتر با پلیس برای تحقیقات مختلف همکاری کند، کاری که اوبر می گوید از مدتی پیش به شدت بر انجام آن تاکید داشته است.

همچنین اوبر باید هر از ۶ ماه مورد بررسی دقیقا یک شرکت ثانویه قرار بگیرد که هنوز نام این شرکت معلوم نیست. اوبر باید تمامی مدارک های موجود کمپانی در لندن را در اختیار بازرسان قرار دهد و در صورت مشاهده مورد مشکوک دوباره مجوز اوبر لغو خواهد شد.

دارا خسرو شاهی برای بازگیری این مجوز بسیار تلاش کرده است و می خواهد این مجوز را به صورت دائمی در اختیار داشته باشد. حتی اگر قرار باشد مسئولان پلیس هر روز به دفاتر اوبر سر بزنند و ماشین ها را بررسی کنند.

آقای خان شهردار مسلمان لندن در پس از این توافق با اوبر در توئیتر خود نوشت: “مهم نیست شما چقدر بزرگ و قدرتمند باشید، شما باید بر اساس قوانین بازی کنید. مخصوصا وقتی پای امنیت لندنی ها در میان باشد. اوبر یک مجوز ۱۵ ماهه برای فعالیت در لندن دریافت کرده است. اما این برای آن ها مشخص شده است که TfL باید از نزدیک فعالیت آن ها را بررسی کند”.

Tom Elvidge مدیر اوبر در لندن و ایرلند می گوید: “ما به همکاری به TfL ادامه خواهیم داد تا نگرانی های آن ها را برطرف کنیم و اعتماد آن ها را بدست بیاوریم. همزمان ما بهترین سرویس ممکن را به کاربرانمان ارائه خواهیم داد”.

رای شما به "مجوز ۱۵ ماهه و مشروط Uber 2.0 برای فعالیت در لندن" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن