ماشین هوایی Uber : نقل آسمان

ماشین های هوایی جدید Uber : حمل و نقل در آسمان

درون spectacular، ماشین هوایی جدید Uber در آینده ای نزدیک شما را جا به جا می کنند. این درون ها را تاکسی های eCRM می نامندکه با یک تکنولوژی پشرفته و کنترلی نرم و راحت یک تجربه پرواز خارق العاده برای شما فراهم می کنند.

تاکسی های هوایی eCRM ، محصول جدید Uber که در دو حالت شبیه به یک هلیکوپتر و یک هواپیما طراحی شده است، برای داشتن پرواز به صورت عمودی، در حالت بلند شدن از زمین و پرواز به صورت افقی، مانند جت، برای حرکت روبه جلو.  

اما جالب تر و باور نکردنی تر از همه این ها، این است که هنوز پیش بینی می شود آنها با سیستم برقی به جای سوخت های شیمیایی کار کنند.

این درون های آینده الکتریکی، یک تکنولوژی جدید می باشند که پروژه را ه اندازی آن ها توسط یکی از کارکنان قدیمی ناسا و مدیر کنونی مهندسی هواپیمایی اوبر، مارک مور  (Mark Moore)، هدایت و رهبری می شود.

سرویس های هوایی کامل UberAir که این درون نیز به مجموعه آن ها اضافه شده است در آینده ای نه چندان دور و تا سال 2023 راه اندازی می شود.

با سه حالت مختلف، eCRM به نرمی و راحتی از بین حالت های پرواز عمودی روبه بالا و یا پرواز به پائین برای فرود و همچنین برای پرواز رو به جلو با پروانه های معمولی تغییر حالت می دهد.

کمپانیridesharing  در حال همکاری با NASA و ارتش ایالات متحده برای توسعه این فناوری در یک مشارکت 1 میلیون دلاری سرمایه گذاری کرده اند که گفته می شود تمام شرکا مزایا و بهره های خود را از این تکنولوژی که ممکن است در آینده به عنوان هواپیماهای بدون سرنشین عرضه شود، می برند.

همه این چیزها را که کنار بگذاریم، بالاخره می توانیم به شما بگوییم که اتومبیل های پرنده واقعا به زودی اینجا خواهند بود.

... توضیحات کامل