نسخه آپدیت بازی UFC 4 بازی اکشن مقایسه ای

معرفی رسمی نسخه آپدیت جدید بازی UFC 4، یک بازی اکشن و مبارزه ای

بازی UFC 4 یک بازی بسیار عالی و هیجان انگیز است. این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد. این بازی دارای داستان مشخصی نیست و شما در زمانی که می خواهید به مسابقات جهانی بروید و در مسابقات جهانی و کشوری رقابت انجام دهید بازی داستان دارد و به این گونه است که شما در بازی شخصیت مورد نظر خود را انتخاب می کنید و باید از گروه مبارزات خود بروید بالا و بر تمامی رقیبان خود پیروز شوید و به بزرگ ترین بوکسر جهان معروف شوید. این بازی یک شبیه سازی از مسابقات یو اف سی است که امروزه جزء ورزش های بسیار زیبا و پرطرفدار تبدیل شده است. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب و شگفت انگیز.

 شما در این بازی شخصیت مورد نظر خود را انتخاب می کنید و با رقیب خود مبارزه انجام می دهید و باید بر او پیروز شوید.

این بازی دارای بخش شخصی سازی می توانید برای کاراکتر خود لباس و دستکش بوکس و....  استفاده کنید و لذت ببرید.

سازنده بازی در کنفرانس خبری خود اعلام کرد این بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی به این نکته هم اشاره کرد که این بازی یک بازی بسیار سرگرم کننده است که در ژانر اکشن است.

سازنده بازی درست می گفت این بازی یک بازی بسیار عالی و هیجان انگیز است.

این بازی دارای تمامی کاراکتر هایی است که در دنیا بوکس وجود دارند در این بازی بخش بانوان هم است و بوکسر های بانوان هم وجود دارد.

این بازی دارای تمامی رینگ های بزرگ دنیا است از شهر رم گرفته تا شهر نیو یورک.

این بازی توانست در نسخه های قبلسی خود نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و حال این نسخه آپدیت جذابیت و هیجانی بیشتری را به این بازی اضافه کرده است.

 گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده از بهترین موتور گرافیکی برای بازی استفاده کرده که بسیار قدرتمند است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین نورپردازی ممکن استفاده کرده است.

محیط بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و بسیار بزرگ است و دیدنی .

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده در بخش صداگذاری بازی بسیار موفق بوده و عالی عمل کرده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و هیجان انگیز هستید، به بازی های ورزشی علاقه دارید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید، این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید .

می توانید تریلر زیبای و جذاب این بازی را تماشا کنید و شاهد گرافیک و کیفیت بالایی بازی باشید و می توانید از طریق تریلر بازی بخشی از گفته های بنده را تماشا کنید و شاهد گرافیک بالای بازی باشید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را نسبت به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل