پیشنهادی: معرفی و بررسی بازی جالب و جدید Spiritfarer

بازی جدید Uncharted: Legacy of Thieves یک بازی عالی می باشد که تمامی ژانر ها را به خود اختصاص داده است و همگی ژانر ها در خود قرار داد است و توانسته است به یک بازی عالی و منحصر به فرد تبدل شود. همانطور که می دانید بازی های که دارای تمامی ژانر ها و دارای اغلب ژانر ها هستند، دارای 12 تا 15 ساعت های گیم پلی هستند. همراه ما باشید با جدید ترین بازی سرگرم کنند و نیز ماجراجویانه.

5 از 5
از 1 رای
(رای دهید)

داستان بازی روایتگر ۸ کاوش گر هست که تصمیم می گیرند تا برای پیداکردن اطلاعات ، به یک ماجراجویی بسیار بزرگ بروند و یک کاوش جدید را نیر شروع کنند.

همانطور که می دانید بازی های اکشن و سرگرم کننده در جایگاه بسیار بالایی قرار دارند و سازنده برای این بازی توانسته است بخش اکشن را به خود قرار دهد.

این ۸ کاوش گر در ماجراجویی خود مجبور می شوند تا با یک فرد زورگو و قدرت طلب  به مبارزه بپردازند و حال کار سختی را پیش روی خود دارند و باید تمامی تلاش خود را بکنند تا این فرد را از سر راه خود بردارند.

موتور گرافیکی بازی معرکه است و در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از جدید ترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده نموده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی معرکه است و سازنده بازی از جدید ترین جلوه ها برای محیط این بازی استفاده نموده است.

موسیقی و صداگذاری بازی معرکه است و همچنین توانسته است نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازیهای اکشن و ماجراجویانه هستید، دوست دارسید یک بازی با گیم پلی بسیار زیاد انجام دهید که تمامی ژانر ها را در خود جای داده است ، پیشنهاد می کنم این برای را برای کسول خود خریداری و نصب نمایید.

شما می توانید از طریق تریلر بازی شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی باشید و همچنین می توانید شاهد گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما  مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما افراد را به خود جلب کرده باشد.

رای شما به "معرفی رسمی کالکشن جدید بازی Uncharted به نام Legacy of Thieves" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن