نگاهی کامل به ویژگی های بازی وایکینگ ها (Vikings: wolves of midgard)

Vikings: Wolves of Midgard یک بازی نقش آفرینی است که توسط استودیوی بازی ساز اسلواکی Games Farm ساخته شده و توسط Kalypso Media منتشر شده است. این مجموعه در یک دنیای خیالی با الهام از اساطیر نورس شمال اروپا ساخته شده است. با نتران باشید تا در این مطلب به بررسی و تحلیل بازی جالب Vikings: wolves of midgard بپردازیم.

روز به روز علاقه افراد به افسانه خدایان شمال اروپا زیاد تر می شود و باعث شده افراد زیادی به این افسانه ها رو بیاورند.

سریال وایکینگ ها در سال های اخیر سر و صدای زیادی کرده است، البته وایکینگ ها قومی خون ریز و وحشی بودند.

تولید بازی Vikings: wolves of midgard

بازی وایکینگز در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است.

حال که معلوم نیست بازی دیابلو ۴ کی منتشر می شود بازی وایکینگز می تواند یک بازی سرگرم کننده به جای دیابلو باشد البته بازی وایکینگز در حد آن نیست که بتواند با بازی دیابلو رقابت کند ولی می تواند گیمر ها را چندین ساعت سرگرم کند.

باید بگویم که بازی وایکینگر چیزی نیست که به تواند نظر شما را عوض کند و نمی توانیم بگوییم یک بازی بی نقص است ولی بازی داستانی جذاب و اکشن و سر راستی دارد.

داستان بازی Vikings: wolves of midgard

داستان بازی از جایی شروع می شود که جنگی بزرگ کل منطقه ی آزگارد را فرا گرفته است.

دلیل این جنگ اختلاف بین خدایان aesir و خدایان vamir است.

این جنگ در حالی اتفاق افتاده است که در نیفلهایم موجودات قوی و غول پیکر میدگارد را با یخ کاملا پوشانده اند.

حال افرادی برای دفاع از میدگارد برخاسته اند و آمده جنگ شده اند.

می بینید که داستان بازی سر و ته ندارد. البته در ابتدا بازی قدرتمند داستان را شروع کرده است و پس از مدتی داستان بازی کاملا کنار می رود و در این بازی جز کشتن کار خاصی انجام نمی دهید.

انتظار می رفت داستان بازی با روایت بهتری همراه باشد که متاسفانه اینگونه نشد.

در زیر می توانید تریلر گیم پلی بازی اکشن Vikings – Wolves of Midgard را مشاهده کنید:

گیم پلی بازیVikings: wolves of midgard

بازی وایکینگز یک بازی سر تا سر خشونت و خون ریزی است.

شاید این بازی بهترین روش برای بیرون کردن خشم شما باشد.

صداگذاری عالی بازی کمک زیادی به بازی کرده است و باعث شده تا بازی با صدا گذاری عالی خود طرفداران زیادی جذب کند.

شما در این بازی هر شخصیت که کنترل آن را بر عهده میگیرید قابلیت خاصی نیز دارد مثال شما اگر شخصیت Loki را انتخاب کنید می توانید از تمامی ورد ها و جادو ها استفاده کنید یا شخصیت های بسیار عالی Thro یا دیگران.

با این حال نمی توان گفت که تمام بازی بزن و بکش است. مثالا شما اگر در کوهستان های برفی مبارزه کنید باید مراقب باشید از سرمای زیاد یخ نزنید و برای جلو گیری از یخ زدن مکان های هست به نام کمپ فایر ها که شما می توانید در آن جا استراحت کنید.

در زمان گرما کمپ فایر برای شما سایه بان قرار می دهد و این موضوع باعث شده تا این بازی، یک بازی اکشن بدون چالش های فکری نشود. برویم به بخش ارتقاء که امروزه بسیار مورد توجه گیمرها قرار دارد.

در این مورد باید بگوییم که این بخش در این بازی کامل نیست.

این شما هستید که تعیین میکنید که این بخش بازی کامل است یا نه.

از نظر منفی، دیدگاه من نسبت به قابلیت ارتقا در بازی این است که شما نمی توانید خیلی ارتقاء های زیادی انجام دهید و خود را سرگرم کنید.

و از نظر مثبت اگر بخواهم نظر بدهم، نظر من این است که بین همه قابلیت های موجود می دانید کدام را انتخاب کنید و هرگز بین انتخاب های پیچیده گیر نمی کنید در این بازی.

یک نکته مهم در بازی این است که دشمنان زیاد باهوش نیستند و بدون هیچ سیاست خاصی بر سر شما می ریزند تا شما را از بین ببرند.

البته این باعث شده تا شما برای حمله هایی که می کنید با برنامه ریزی پیش بروید.

ولی اگر هوش مصنوعی ها کمی قوی تر بود بهتر می شد و حس و حال مبارزات بهتر منتقل می شد. از نظر کنترل بازی، می توانم بگویم که این بازی مشکل حادی ندارد. ولی بعضی اوقات باگ ها شما را اذیت می کند ولی این طور نیست که نظر شما از این بازی برگردد.

گرافیک و موسیقی متن بازی Vikings: wolves of midgard

بازی از نظر گرافیک عالی است و تغییرات آب و هوایی حس تازگی را در این باز حفظ می کند و باعث می شود تا بازی با کیفیت بهتری به نمایش گذاشته شود.

همانطور که گفته شده بود موسیقی بازی عالی است و مثلا صدا گذاری ها و صدای اسلحه ها به خوبی معلوم است. در کل اگر علاقه مند به بازی های اکشن هستید این بازی را از دست ندهید.

نظرات

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.