معرفی ، بررسی و نگاهی به کاربرد برنامه ویوا ویدئو

اپلیکیشن Viva Video یک برنامه بسیار عالی و منحصر به فرد است که مناسب تمامی افراد می باشد و می توانید از طریق این برنامه کار های سرگرم کنند و جذابی انجام دهید که بسیارعالی و شگفت انگیز است. این یک برنامه کاملا سرگرم کننده است که برای همه افراد مناسب و عالی است. همراه ما باشید با برسی بیشتر این اپلیکیشتن جدید ویوا ویدئو.

کاربرد برنامه ویوا

شما از طریق این برنامه می توانید کلیپ های بسیار زیبای با هر سلیقه که دوست دارید بسازید.

مثال شما 30 عکس را از گالری خود انتخاب می کنید و قرار است با این 30 عکس یک کلیپ و یا نماهنگ بسازید  و هر طور که دوست دارید می توانید برای او افکت های دلخواه انتخاب کنید و از هر آهنگی که دوست دارید برای این کلیپ استفاده کنید.

خوده بنده همیشه کلیپ های بسیار زیباییی از تیم مورد علاقه خود و یا ماشین های روز دنیا می سازم و آهنگ متناسب آن را یا دانلود می کنم و یا دارم برای کلیپ استفاده می کنم و یک کیلپ بسیار عالی و منحصر به فرد را درست می کنم.

این برنامه دارای بخشی است که در این بخش می توانید ویرایش انجام دهید مثال می توانید قسمتی از فیلم خود را حذف کنید و ادامه ی آن از جایی دیگر شروع شود و یا کلیپ کوچک را به کلیپ دیگر متصل کنید و یا می توانید صدای کلیپ خود را حذف کنید و صدای دیگری بر روی آن قرار دهید.

شما می توانید در این برنامه یک آهنگ را پخش کنید و بر روی دوربین سلفی با آهنگ بخوانید و مانند یک دابسمش از خود فیلم بگیرد.

این برنامه دارای قابلیت ها بسیر خاص و جذاب است که بسیار سرگرم کننده است و می تواند به شما کمک بسیار زیادی بکنید.

این برنامه از همه نظر عالی است که به شما کمک می کند در هر کاری و سرگرم کنند است.

شما می توانید برای یک از دوستان کلیپ تولد درست کنید و زمان تولدش در استوری خود و یا صفحه اینستاگرام خود قرار دهید.

این برنامه دارای کار های دیگری هم است که باید خریداری کنید تا بتوانید از آن هم استفاه کنید.

با تمامی این گفته ها می توانم به شما این اطمینان را دهم که این برنامه یک برنامه بسیار معرکه و کار بردی است و به شما کمک بسیار زیادی می کند.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید بوده باشد و البته کاربردی.

ویدیوها و مطالب مشابه