آپدیت بازی War Thunder Ixwa Strike

معرفی و بررسی آپدیت جدید بازی War Thunder به نام Ixwa Strike

بازی War Thunder Ixwa Strike یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز می باشد. این بازی جذاب در ژانر اکشن و ماجراجویانه به وقوع می پیوندد. بازی اینگونه می باشد که شما یک فرمانه بسیار بزرگ هستید که فرماندهی تانک ها را بر عهده دارد. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب .

داستان بازی از جایی شروع می شود که انگلستان و آمان متحد می شوند و اعلام حمله نظامی به آمریکا می کنند و قصد دارند تا در یک حمله تمامی مدرن و جذاب ارتش آمریکا را یک روزه یک سره کنندو بتواند به راحتی وارد شهر ها شوند و عملیات ها و جنگ ها را به دست بگیرند.

شما در این بازی ماموریت دارید تا تانک ها را به خوبی مدیریت کنید  و به آن ها دستور دهید که به کی حمله کنند و چگونه هواپیما ها را از بین ببرند. این بازی جذاب قصد دارد تا مانند بازی جذاب جنگ تانکها باشد و بتواند از او جلو بزند.

گرافیک بازی بسیار عالی است و سازنده با دقت فراوان موتور گرافیکی مناسبی برای این بازی سرگرم کننده و اکشن انتخاب کرده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی معرکه است و حتی سازنده به تمامی جلوه ها توجه داشته است و سازنده سعی کرده تا با انتخاب نوپردازی مناسب بتواند بازی با نورپردازی موفق و حتی جلوه های دیدنی بسیار زیبایی برای این بازی جذاب بسازد.

محیط بازی بسیار بزرگ است و با جلوهایی که تیم سازنده در بازی قرار داده است، بسیار جذاب و شگفت انگیزشده است.

موسیقی و صداگذاری بازی معرکه است و نیازی به برسی و توضیح ندارد زیرار سازنده به قدری عالی و خوب در این بخش عملکرده است که شما را شگفت زده خواهد کرد.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و جنگی می باشید، دوست دارید حس واقعی جنگیدن با تانک را تجربه کنید، پیشنهاد می کنم این بازی جذاب را از دست ندهید.

با تمامی این گفته ها پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این بازی جذاب را تماشا کنید و می توانید از طریق تریلر بازی شاهد تمامی گفته های بنده باشید و لذت ببرید و از طریق تریلر ی توانید شاهد کیفیت و گیم پلی عالی بازی باشید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل