فصل بازی Warface Heist Season

معرفی فصل جدید بازی Warface به نام Heist Season

بازی Warface - Heist Season یک بازی بسیار عالی و هیجان انگیز است که شما را شگفت زده می کند. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی بسیار عالی و سرگرم کنند. این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه و علمی تخیلی به وقوع می پیوندد. این بازی جذاب یک دیگر از بازی های جالب و سرگرم کننده است که به تازگی منتشر شده است و در حال حاضر جدید ترین بازی اکشن و هیجان انگیز می باشد.همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جالب و هیجانی.

 شما در این بازی در نقش یک کاراکتر بسیار منحصر به فرد هستید که فرماندهی یک ارتش را برعهده دارد و حال قرار است گروهی از طبهکاران را دستگیر کنید ، زیرا این طبهکار ها تاکنون توانسته اند خیلی از بانک های آمریکایی را به سمت برشکستگی ببرند و نیز کلی پول به دست بیاورند.

حال شما ماموریت دارید تا این طبهکاران را دستگیر کنید و......

سازنده بازی در کنفرانس خبری خود اعلام کرد این بازی یک بازی بسیار عالی و سرگم کننده است و می تواند شما را ساعت های فراوان شما را سرگرم یک بازی هیجانی و بسیار جذاب کند.

گرافیک بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده نموده است که با تمامی مشخصه های بازی همخوانی دارد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده در بخش نورپردازی بازی بسیار عالی عمل کرده است.

محیط بازی بسیار بزرگ است و در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی در بخش محیط عملکرد بسیار خوبی داشته است.

موسیقی و صداگذاری بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده از موسیقی های متناسب با بازی برای این بازی استفاده کرده است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و ماجراجویانه هستید، به بازی هیجانی و علمی تخیلی علاقه دارید، دوست دارید بازی با کیفیت بالا انجام دهید.

این بازی شگفت انگیز و جذاب را از دست ندهید. می توانید تریلر رونمایی از این بازی را تماشا کنید و شاهد تمامی گفته های بنده باشید و می توانید از طریق تریلر رونمایی از این بازی شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی باشید و لذت ببرید.

امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل