نسخه بازی Wasteland 3 Cult of the Holy Detonation

معرفی و برسی نسخه جدید بازی Wasteland 3 به نام Cult of the Holy Detonation

بازی Wasteland 3: Cult of the Holy Detonation یک بازی بسیار عالی می باشد که در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی توانسته است یک بازی عالی و منحصربه فرد برای افراد گیمر نیز طراحی کند و بسازد. این بازی جذاب توانسته است نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و در جایگاه بسیار بالایی نیز قرار دارد. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی هیجان انگیز و جالب.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شرکت تولید مواد شیمیایی در سال های گذشته بر شکست شده است و این شرکت هنوز پر از مواد شیمیایی خطرناک می باشد.

حال این مواد شیمایی مورد پخش در این کارخانه قرار گرفته و به کمک چندین حیوان مانند موش و..... به موجودات خطرناکی تبدیل شده است و قرار است دنیا را از بین ببرد و حال شما باید به کمک دوستان خود دنیا را از فروپاشی نجات دهید و تمامی این موجودات را از سر راه خود نیز بردارید.

سازنده بازی توانسته است یک بازی عالی و منحصر به فرد برای افرار گیمر بسازد.

سازنده بازی با استفاده از موتور گرافیکی مناسب که با تمامی مشخصه های بازی همخوانی دارد، توانسته است گرافیک بسیار قدرتمندی برای افراد بسازد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده بازی از جلوه های برای بازی استفاده کرده است که دنیا را در آینده به خوبی طراحی کرده است.

موسیقی و جلوه های صوتی عالی است و سازنده توانسته است نظر افراد را به خود جلب کند.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اکشن و جنایی هستید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید و یک بازی عالی و منحصربه فرد انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی جالب را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شما می توانید این بازی جالب را در چند روز آینده برای کنسول خود خریداری کنیدو امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما افراد گیمر را به خود جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل