ویندوز 10 جدید مایکروسافت، پیام ها و هشدارهای اندرویدی را بر روی کامپیوتر نشان می دهد

گفته می شود که برخی از پیش نمایش های ویندوز بعدی نشان می دهد که اطلاعیه ها و هشدارهای سیستم عامل اندروید شما می توانند به کامپیوتر شما فرستاده شوند، همانگونه که تلفن همراه شما تمام هشدارهای شما را در نوار وظیفه شما قرار می دهد، لپتاپ و کامپیوتر شما نیز می تواند آن ها را دریافت کند.

ویندوز 10 مایکروسافت پیام هشدارهای اندرویدی کامپیوتر

مایکروسافت یکی از بزرگترین وعده های خود در مورد نزدیک شدن ویندوز به نرم افزار تلفن های همراه را انجام داده است، البته در حال حاضر، اگر شما مایل به آزمایش آن باشید.

این توسعه دهنده و برنامه نویس نسخه پیش نمایش داخلی ویندوز جدید را منتشر کرده است که اعلانهای Android را روی رایانه شما نمایش می دهد.

اگر شما به برنامه ها اجازه می دهید هشدارها را نمایش دهند، در همین حین شما می توانید در مورد یک پیام مهم یا به روز رسانی وضعیت، بدون نیاز به گوشی خود اطلاع به دست آورید.

شما می توانید اعلان ها را در یک زمان و یکجا مشاهده کنید و یا همه آن ها را در یک بار پاک کنید، و همچنین هر پیامی که در رایانه خود رد می کنید، در تلفن شما نیز منعکس می شود.

این ویژگی به تدریج در ویندوزهای جدید با استفاده از نسخه 1803 (RS4) در دسترس خواهد بود.

شما همچنین باید یک تلفن با سیستم عامل آندروید 7.0 یا Nougat و یا جدیدتر و حداقل 1 گیگابایت رم در اختیار داشته باشید.

شما نمی توانید به اعلان ها پاسخ دهید (حداقل تاکنون)، اما این می تواند برای Snapchat و سایر برنامه هایی که واقعا روی دسک تاپ وجود ندارد، بسیار حیاتی و کارآمد باشد.

برای مطالعه بیشتر ببینید که ویندوز 10 جدید همراه با ویژگی های جدید مخصوص بازی، پخش آهنگ و سفارشی سازی تم و یا به روز رسانی ویندوز 10 اکتبر 2018: 7 تا از بهترین ویژگی های جدید ویندوز.

ویدیوها و مطالب مشابه