بازی World War Z: Aftermath

معرفی و بررسی بازی World War Z: Aftermath

بازی World War Z: Aftermath یک بازی بسیار عالی می باشد و در حال حاضر توانسته است نظر خیلی از افراد را نیز به خود جلب کند. این بازی جذاب توانسته در نسخه اول خود بسیار عالی عمل کند  حال با گذشت 13 ماه فصل جدید این بازی منتشر شده است که ادامه داستان قبل می باشد ولی جذابیت بازی دو چندان است. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جالب و هیجانی.

داستان بازی از جایی می باشد که شما و دوستانتات توانسته اید تعداد دیگر از بازمانده ها را پیدا کنید و حال خبر هایی شنیده اید که تعدادی از افراد در روسیه توانسته اند واکسنی برای این بیماری پیداکرده اند و حال شما قصد دارید تا ر چه زوتر با گذشت  از شهر های بزرگی مانند واشنگتن، رم ، واتیکان و…… به روسیه و این افراد باز مانده برسید و بتوانید از این واکسن استفاده کنید تا از این بیماری حداقل در امان بمانید ولی جذابیت بازی از جایی شروع می شود که شما باید در این مسیر خود با زامبی ها مبارزه کنید و همچنان با این مبارزه ها در حال حرکت باشید و……

سازنده بازی توانسته است بازی با داستان جذاب و زامبی وار برای افراد بسازد که نظر افراد را نیز به خود جلب کند.

موتور گرافیکی بازی معرکه است و در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین موتور گرافیکی برای این بازی استفاده نموده است.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارد و سازنده بازی از بهترین جلوه های بصری برای این بازی استفاده نموده است.

موسیقی و صداگذاری بازی عالی است و سازنده از موسیقی های جدید برای این بازی استفاده نموده است که بسیار عالی و گوش نواز می باشد.

با تمامی این گفته اگر علاقه مند به بازی های اکشن و زامبی وار هستید، علاقه دارید به بازی های دنباله دارد و داستانی که پر از فراز و نشیب می باشد، پیشنهاد می کنم این بازی جالب و زامبی وار را به هیچ عنوان از دست ندهید.

شما می توانید از طریق تریلر بازی شاهد گرافیک و کیفیت بالای بازی و بخشی از گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

ویدیوهای مشابه