رویداد بازی WRC 10 FIA World Rally Championship

معرفی رویداد جدید بازی WRC 10 به نام FIA World Rally Championship

بازی WRC 10 یک بازی بسیار عالی و هیجان انگیز می باشد که به تازگی رونمایی شده و تریلر جالبی از این بازی جذاب منتشر شده است. این بازی جذاب فصل دهم بازی WRC می باشد  و به تازگی رویداد جدیدی از خود منتشر کرده است و در این رویداد قرار است افرادی که به این بازی علاقه دارند و نیز این بازی را تجربه کرده اند، به یک مسابقه ی بسیار بزرگ نیز ببرد. که این بازی با تغییرات بسیار زیاد وارد بازار جهانی شده است و حال می خواهیم با گیم پلی این بازی جذاب بیشتر آشنا شویم؛ همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما بار دیگر به مسابقات اتومبیل رانی خارج از جاده وارده شده اید و قرار است با تیم خود قهرمان مسابقات شوید و کاپ قهرمانی را برای خود کسب کنید.

همانطور که در فصل گذشته شما شاهد اتومبلیل های بسیار قدرتمند و جدید بودید، حال سازنده بازی در این فصل تعداد اتومبیل ها را بیشتر کرده است که سازنده بتواند در انتخاب اتومبیل خود، درنگ کند و با دقت بیشتر و تمام تر بیتن اتومبیل های موجود در بازی، اتومبیل مورد نظر خود را انتخاب کند و آن را هرطور که دوست دارد بسازد و طراحی کند و با استفاده از لوگو و برچسب های جالب، اتومبیل خود را به یک اتومبیل بسیار عالی و قدرتمند تبدیل کند.

نکته جالب بازی این است که سازنده تغییراتی هم در پیست بازی برای گیمر ایجاد کرده است که شما می توانید در پیست مورد علاقه خود به مسابقات جالب و هیجانی اتومبیل رانی خود بپردازید و البته اضافه شدن حالت شب در مسابقات از جمله تغییراتی است که ذکر نمودن آن ، به صرورت بود.

سازنده بازی سعی کرد تا در بخش فنی هم عملکرد خوبی داشته باشد که گیمر در بخش فنی هم مشکلی نداشته باشد و بتواند از این بازی بسیار جذاب لذت ببرد و با خیال راحت آن را برای کنسول خود خریداری کند.

گرافیک بازی یکی از نکاتی است که باید به آن توجه داشت زیرا سازنده سعی کرده تا موتوری برای بازی استفاده کند که با خواسته های سازنده و البته بخش های مختلف بازی همخوانی داشته باشد.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی بسیار عالی است و همانطور که گفته شد اضافه شدن بخش مسابقات شبانه یکی از نکات است که باید نام برده می شد و شما می توانید عملکرد عالی نورپردازی را ، در مسابقات شبانه ببینید و لذت ببرید.

محیط بازی یکی دیگر از نقاط است زیرا سازنده سعی کرده تا از پیست های مناسب و واقعی برای بازی استفاده کند و البته همانند واقعی نیز بسازد. موسیقی و جلوه های صوتی در بازی به خوبی قرار گرفته که می توان گفت سازنده برای بازی کم و کسری نذاشته است.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های اتومبیل رانی خارج از جاده هستید، دوست دارید یک بازی جالب و جذاب انجام دهید که دارای هیجان بسیار زیادی باشد، و به مجموعه بازی های اتومبیل رانی WRC علاقه دارید، پیشنهاد می کنم فصل 10  و رویداد جدید این بازی را از دست ندهید، زیرا این بازی در فصل 10 خود، یک شگفتی در دنیای بازی می باشد.

با تمامی این گفته ها پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این بازی جذاب را تماشا کنید  و شاهد تغییراتی که بنده عرض نمودم ، با چشمان خود ببینید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل