دسته های جدید ایکس باکس، ساده، شیک، با دسترسی آسان تر

به تازگی دسته های بازی جدیدی، مناسب برای ایکس باکس، برای پیش خرید ارائه شده است که تفاوت بسیاری از نظر ظاهری با دسته های پیشفرض این کنسول دارد. اما این دسته از نظر فنی تمامی قابلیت های یک دسته معمولی ایکس باکس را پشتیبانی می کند.

دسته ایکس باکس با دسترسی

Navin Kumar از مدیران شرکت مایکروسافت درباره این دسته های جدید در مقاله ای می گوید: “ما سه سال برای ساخت این دسته های جدید تلاش کردیم. این دسته های بازی با همکاری بسیاری از شرکت ها و افراد در سرتاسر جهان ساخته شده است”.

او می گوید: “این دسته ها، اولین دسته های بازی است که برای افراد با قابلیت حرکت محدود ساخته می شود و ما امیدواریم گیمر های قدیمی و گیمر های جدید با این دسته ها به اجتماع ایکس باکس اضافه شوند.”.

گفته می شود این دسته های فوق العاده ساده در بسیاری از کشور ها از جمله، استرالیا، اتریش، بلژیک، چک، دانمارک، آلمان، ایتالیا، نیوزلند، اسپانیا، انگلیس، آمریکا، کانادا و چند کشور دیگر به طور مستقیم عرضه خواهد شد.

دسته های بازی جدید Adaptive مایکروسافت اکنون در وب سایت این شرکت برای پیش سفارش موجود است و قیمتی نزدیک به 100 دلار دارد.

در این صفحه به کاربران گفته می شود که پاییز میلادی امسال این دسته ها را دریافت خواهند کرد.

مایکروسافت می گوید این دسته ها علاوه بر ایکس باکس وان به ویندوز 10 نیز متصل می شوند. پس شما می توانید از این دسته ها برای بازی های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز نیز استفاده کنید.

در صفحه پیش خرید این دسته های جدید، نوشته شده که دکمه تغییر پروفایل در این دسته بازی تعبیه شده است که به سادگی می توانید پروفایل گیمر را تغییر دهید و دکمه های این دسته را برای پلتفرم های مختلف شخصی سازی کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه