برنامه Yelp و معرفی بیزنس ها به عنوان یک فروشگاه ها Open to All

Yelp به فروشگاه ها اجازه می دهد تا تعهد خود را به عنوان بخشی از مبارزه با ضد تبعیض به عنوان یک فروشگاه باز برای همه (Open to All) معرفی کنند. در صفحات برنامه Yelp ، کسب و کارهای مختلف می تواند خود را به عنوان مکان های امن معرفی کنند که به همه مردم دنیا خوش آمد می گویند.

برنامه Yelp بیزنس فروشگاه Open to All

اکنون میتوانید Yelp را چک کنید تا ببینید که آیا یک کسب و کار مورد نظر شما از همه مردم استقبال می کند یا خیر؟

Yelp در یک پست وبلاگ گفت: “ما به عنوان یک سایت بررسی با پروژه های پیشرفته جنبش ها مشارکت می کنیم تا آگاهی از قوانین غیر تبعیض را ترویج دهیم و همچنین از اصل و اساسی که وقتی کسب و کارها درهای خود را برای عموم باز می کند، باید برای همه باز کنند، پیروی می کنیم”.

یک کسب و کار میتواند در opentoall.com ثبت نام کند و قول بدهد که یک مکان امن باشد که به همه قشرهای مختلف جامعه خوش آمد می گوید. سپس برنامه تلفن همراه Yelp عبارت Open to All: Yes که به معنای قبول شدن برای باز بودن برای همه است، را بر اساس اطلاعات کسب و کار در صفحه Yelp مخصوص فروشگاه شرکت کننده نمایش می دهد.

شرکت Yelp خودنیز تنها یکی از بیش از 1200 کسب و کاری است که به کمپین Open to All پیوسته است، با توجه به وب سایت Open to All که همراه با بسیاری از بیزنس ها مانند: Lyft، Airbnb، Levi Strauss و Thumbtack اکنون در دسترس است.

بسیاری از گروه های فعال حقوق بشر، مانند صندوق تحقیقاتی و اموزشی، وزارت دفاعی و NAACP نیز با MAP این برنامه در این کمپین همکاری داشته اند.

Luther Lowe، معاون ارشد سیاست های اجتماعی Yelp، در یک پست وبلاگ، گفت: “هر روز، مصرف کنندگان با انواع گوناگونی از تبعیض ها مواجه می شوند”.

همچنین ادامه دادند که: “فراتر از جامعه LGBTQ، همچنان متاسفانه برای بسیاری از اقلیت ها جوامع در کشور های مختلف حتی آمریکا نیز تبعیض های گوناگون وجود دارد و ما اکنون اطلاعاتی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهیم که می توانند با اطمینان از هر کسب و کاری که می خواهند پیروی کنند و مشتری آن ها بشوند”.

نیویورک تایمز گزارش داد که این ابتکار از سوی حکم اخیر در پرونده مدنی یک فروشگاه کیک فروشی در Colorado مطرح شد، زمانی که دیوان عالی کشور به نفع کیک فروشی که از ساختن یک کیک عروسی برای یک زن و شوهر به دلیل تبیعض نژادی ممانعت کرده بود، این تصمیم گرفته شد.

ویدیوها و مطالب مشابه