برنامه یوتیوب موزیک می تواند آهنگ های مورد علاقه شما را دانلود کند

برنامه YouTube Music به طور خودکار آهنگ های مورد علاقه شما را دانلود می کند. ویژگی جدید Smart Downloads می تواند چیزی در حدود حداکثر 500 آهنگ را که دوست دارید را برای شما در تلفن همراهتان ذخیره کند، بنابراین میتوانید به طور آفلاین نیز به آهنگ های مورد علاقه یوتیوب خود گوش دهید.

برنامه یوتیوب موزیک آهنگ علاقه دانلود

برنامه موسیقی یوتیوب به نام (YouTube Music)، گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه شما را حتی زمانی که دور از اتصال به اینترنت هستید، آسان تر و راحت تر می کند.

این برنامه یک ویژگی جدید به نام Smart Downloads را دریافت میکند که به صورت خودکار تا 500 آهنگی که روی دکمه “لایک، like” آن کلیک کرده اید، را بارگیری و دانلود می کند.

این ویژگی در حال حاضر در دستگاههای Android برای مشترکین YouTube Music Premium در دسترس خواهد بود.

هنگامی که این گزینه فعال شود، Smart Downloads برخی از آهنگ های مورد علاقه شما را انتخاب کرده و اطمینان حاصل می کند که آنها برای شما در هر جایی در دسترس قرار بگیرند.

البته دانلود فقط زمانی اتفاق می افتد که دستگاه شما به Wi-Fi متصل شده باشد و در طول شب رخ می دهد تا در مصرف داده های شما صرفه جویی شود.

کاربران از طریق تنظیمات قادر خواهند بود تا انتخاب کنند که می خواهند برنامه چند آهنگ را دانلود کند.

Smart Downloads یک افزونه جدید برای YouTube Music است که در حال گسترش می باشد و در کل به نام Offline Mixtape شناخته می شود.

هنگامی که این ویژگی نیز در دسترس قرار گیرد، YouTube Music ترکیبی از آهنگ هایی را که دوست دارید و همچنین آهنگ هایی که متناسب با مشخصات رفتاری و سلیقه شما است را برای گوش دادن شما در لیست قرار می دهد، و حتی آن ها را در تلفن شما دانلود می کند تا بتوانید به آن ها بدون اتصال به اینترنت گوش دهید.

این ویژگی همچنان در کنار Smart Downloads در دسترس است، بنابراین شما می توانید برای پیدا کردن ترکیبی از آهنگ های مورد علاقه یوتیوب خود همراه با دسترسی آفلاین، راه های مختلفی را انتخاب کنید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که گوگل برای رقابتی جنجالی تر، برنامه YouTube Music خود را ارتقاء و گسترش می دهد و یا آیا بخش کامنت ها در یوتیوب مخفی و پنهان می شود؟

ویدیوها و مطالب مشابه