اتومبیل هیوندای النترا N رقیب هوندا سیویک تیپ R

معرفی و برسی اتومبیل هیوندای النترا N ، یک رقیب بسیار قدرتمند برای هوندا سیویک تیپ R

اتومبیل هیوندای النترا N یک اتومبیل بسیار قدرتمند و معرکه می باشد که مجهز به سیستم های منحصر به فردی می باشد که قصد داریم آن ها را مورد برسی قرار دهیم.

اتومبیل هیوندای النترا N مجهز به یک موتور 2 لیتری همراه با توربو شارژ با تزریق مستقیم قدرت تخت با چرخ توربین 52 میلی متری و گذر توربین 12.5 میلی متر مربعی با مساحت 2.5 میلی متر مربع است.

موتور تخت  هیوندای النترا N دارای گیربکس 8 سرعته  دستی دو کلاچه نیز می باشد. البته نوع دیگر این اتومبیل هم هست که دارای یک گیربکس 6 سرعته دستی است.

قدرت اسب بخار این اتومبیل 286 می باشد و قدرت گشتاور نیروی این اتومبیل 289 پوند فوت می باشد که از 2100 دور می چرخد تا تقریبا 4700 دور در دقیقه.

یکی از خصوصیات معرکه اتومبیل برای افزایش بیشتر ویژگی های هندلینگ ، هیوندای Elantra N عملکرد ترمز قوی را ارائه می دهد.

روتورهای ترمز 14.2 اینچی مجهز به لنت های اصطکاکی بالا هستند تا عملکرد ترمز در کلاس خود را در بهترین حالت تضمین کنند.

علاوه بر این ، یک دیافراگم خنک کننده اضافی در روکش های نیم برش گرد و غبار ترمز ، همراه با راهنمای هوای ترمز ، بازده خنک کنندگی بهتری را فراهم می کند.

این اتومبیل یک اتومبیل معرکه است که در چند روز آینده در تمامی دنیا رونمایی می شود. با تمامی این گفته در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این اتومبیل قدرتمند را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

ویدیوهای مشابه