5 اتومبیل مرسدس بنز آلمان

معرفی 5 اتومبیل جدید شرکت مرسدس بنز آلمان

ما امروز قصد داریم تا در یک تریلر 5 دقیقه ای، 5 اتومبیل منحصر به فرد شرکت مرسدس را برای شما معرفی کنیم؛ شرکت مرسدس قصد دارد تا در سال 2022 با این 5 اتومبیل معرکه کار خود را نیز شروع کند. همراه ما باشید با برسی این 5 اتومبیل.

اتوموبیل مرسدس بنز EQG کانسپت

این اتومبیل یک اتومبیل بسیار عالی و معرکه است.

این اتومبیل در جایگاه بسیار بالایی بالایی قرار دارد و سازنده این اتومبیل قصد داشته است تا بیشتر از ساخت یک اتومبیل برقی، یک اتومبیل بسیار زیبا و بدنه منحصر به فرد برای رانندگان بسازد.

این اتومبیل  در نمای ظاهری و معرکه است و حتی سازنده اتومبیل سعی کرده است تا با ساخت یک تودوزی معرکه در داخل کابینه راننده، نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و به یک اتومبیل معرکه نیز تبدیل شده است.

مرسدس مایباخ EQS کانسپت

این اتومبیل ، پیش نمایشی از اولین  اتومبیل های تمام الکتریکی شرکت مرسدس بنز آلمان است و همگی افراد از اولین نمونه اتومبیل های الکتریکی شرکت مرسدس بنز شناخت کافی نیز دارند.

این اتومبیل با استفاده از دو نمونه رنگ برای بدنه اتومبیل، نظر خیلی از افراد را به خود جلب کرده است و به یک اتومبیل بسیار عالی و معرکه نیز تبدیل شده است.

این اتومبیل یکی از اتومبیل های معرکه شرکت مرسدس است که در جایگاه بسیار عالی و خوبی نز قرار دارد.

ماشین مرسدس بنز EQE

سالن تجاری EQE دومین مدلی است که بر اساس معماری الکتریکی درجه یک (EVA2) ساخته شده است ، پس از سالن لوکس EQS. EQE اولین نمایش جهانی خود را در نمایشگاه مونیخ خواهد داشت.

راه اندازی جهانی پلکانی در اواسط سال 2022 انجام می شود. تولید در برمن برای بازار جهانی و در پکن برای بازار چین خواهد بود.

مرسدس AMG EQS 53 4MATIC+

این اتومبیل یک اتومبیل بسیار عالی می باشد که به گفته سازندگان، آینده تمام اتومبیل های الکتریکی شرکت مرسدس بنز را این اتومبیل آغاز می کند.

این اتومبیل یک اتومبیل تمام لوکس و معرکه است و در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و سازنده اتومبیا یک اتومبل شاسی بلند و زیبا را تولید کرده است.

این اتومبیل یک اتومبیل بسیار عالی و شگفت انگیز می باشد و توانسته است نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند.

خودرو مرسدس بنز EQB

این اتومبیل به عنوان نمونه معرکه شرکت مرسدس شناخته می شود که دارای 7 صندلی و خط AMG  در کشور چین عرضه می شود و به فروش می رسد.

این اتومبیل به زودی در بازار اتومبیل اروپا، آمریکایی شمالی و مجارستان  عرضه می شود و به فروش گذاشته می شود.

با تمامی این گفته ها در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این 5 اتومبیل را تماشا کنید و شاهد گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوام این مطلب برای شما بسیار مفید و کاربردی بوده باشد و نظر شما را به خود نیز جلب کرده باشد.

... توضیحات کامل