پنج موبایل که باور نمی کنید

پنج موبایلی که باور نمی کنید اصلا وجود داشته باشند

از زمانی که استیو جابز 10 سال قبل اولین آیفون را معرفی کرد، گوشی های هوشمند آخرین راه برای نوآوری بوده اند و همینطور گوشی های جدید با ظرافت بیشتر و کیفیتی بهتر طراحی شده اند.

در اینجا ما 5 گوشی هوشمند که شما واقعا فکر نمی کنید اصلا وجود دارند را برای شما به نمایش می گذاریم.

5- نینتندو پلاس (Nintendo Plus)

اخیرا نینتندو سوئیچ به عنوان یک کنسول نسل جدید بسیار محبوب برای بازی معرفی شد، اما نینتندو پلاس یک گوشی اندرویدی شبیه به نینتندو سوئیچ می باشد.

4- فلیپ با سه صفحه نمایش (Triple-display Flip)

تلفن Flip توسط طراح کریستین الرویچ لارسن نامگذاری شده است، این گوشی دارای یک نمایشگر سه بعدی است که در حال اجرای پلتفرم اندروید می باشد. این تلفن با یک منحنی استاندارد و خاص طراحی شده است.

3- گوشی لنوو Cplus

صفحه نمایش منحنی تبدیل به یک ویژگی مهم و جالب شده است که برخی از تلفن های شروع به استفاده از آن می کنند. Lenovo تصمیم گرفت تمام تلفن را به صورت منحنی طراحی کند و یک تلفن قابل انعطاف را که می تواند به عنوان یک ساعت نیز خم و استفاده شود، معرفی کند.

2- موبایل Zenophone Ar

این گوشی در نگاه اول طبیعی به نظر می رسد. صفحه نمایش بزرگ5.7 اینچی، پردازنده چهار هسته ای و رزولوشن HD.
اما این گوشی در حال حاضر از فن آوری های واقعیت افزوده هیجان انگیز (AR) با کمک سنسورهای حرکت و ردیابی، دوربین های با وضوح بالا و هوش مصنوعی برای تعیین محیط فیزیکی اطراف استفاده می کند.

1- DRAS Phone

در حالی که تلفن ها همچنان بزرگتر می شوند حمل و جا به جایی آنها نیز سخت تر و دشوار تر می شود. طراحی این گوشی DRAS با ترکیب یک صفحه ی قابل انعطاف و یک قاب جامد تاشو به آن اجازه می دهد که به یک فرمت استاندارد فشرده تبدیل شود. این ویژگی اجازه می دهد تا کاربر از آن برای بررسی پیام ها، زمان و یا حتی آن را به عنوان یک مینی تلفن که می تواند در داخل جیب خود جای دهد، استفاده کند.

ویدیوهای مشابه