۲۰۰ بار نیش خوردن در اثر حمله ۸۰,۰۰۰ زنبور به یک زن آمریکایی

در یک سناریوی کابوس وار یک زن آمریکایی در کالیفرنیا هدف حمله ۸۰ هزار زنبور عسل خشمگین قرار گرفت که در نهایت با ۲۰۰ بار نیش خوردن به بیمارستان منتقل شد.

4.1111111111111 از 5
از 9 رای
(رای دهید)
۲۰۰ بار نیش خوردن در اثر حمله ۸۰,۰۰۰ زنبور به یک زن آمریکایی

رسانه های آمریکایی با گزارشی از این خبر می گویند زنبور ها حتی در آمبولانس نیز این زن را به حال خود رها نکرده و همچنان به نیش زدن ادامه دادند. حتی مسئولان بیمارستان می گویند در اتاق آی سی یو نیز زنبورها وارد شدند و همچنان این زن آمریکایی را هدف نیش های خود قرار دادند.

تصور احاطه شدن توسط ۸۰ هزار زنبور عصبانی بسیار وحشتناک است اما این زن آمریکایی توانسته با ۲۰۰ بار نیش خوردن از این حادثه وحشتناک جان سالم به در ببرد.

افراد شاهد این ماجرا می گویند این خانوم در حال قدم زدن به همراه سگ خود بوده که زنبور های عصبانی به سمت او حمله ور میشوند و با احاطه او شروع به نیش زدن می کنند.

حمله زنبورها به صورت دسته جمعی با این تعداد بسیار بالا نادر است اما گاهی رخ می دهد. در گذشته در اخبار آمده بود که فردی از حمله ۲۰۰ هزار زنبور عسل جان سالم به در برده بود اما بسیاری افراد از این حمله‌ها جان سالم بدر نخواهند برد.

این خانوم آمریکایی که ماریا نام دارد به عنوان یک مستخدم در خانه ای در کالیفرنیا مشغول به کار بوده است که این حادثه برای اتفاق افتاده است. گفته می‌شود در هنگام بررسی دکترها آثار نیش زنبور ها بر روی صورت در اطراف دهان، در گوش ها، گردن و حتی فرق سر او نیز مشاهده می شده است‌.

افراد حاضر در صحنه که شاهد این ماجرا بودند سریع دست به کار شده و تلاش به دور کردن زنبور ها کرده اند. با تماس افراد حاضر با اورژانس آمبولانسی به محل حادثه اعضام شده است. اگر اقدام شاهدین به موقع نبود شاید به قیمت جان این خانوم آمریکایی تمام می‌شد.

رای شما به "۲۰۰ بار نیش خوردن در اثر حمله ۸۰,۰۰۰ زنبور به یک زن آمریکایی" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن