Alexa Auto شرکت آمازون اکنون در اتوموبیل ها

آمازون کیت نرم افزاری توسعه یافته Alexa Auto خود را برای عموم آزاد می کند. پس در حال حاضر کپمانی های OEM، سایر توسعه دهندگان و تولید کنندگان ابزارهایی برای آوردن دستیار صوتی الکسا، به طور کامل، به ماشین ها و اتوموبیل های شما را در اختیار خواهند داشت.

Alexa Auto آمازون اتومبیل

آمازون Alexa را به عنوان یک کیت توسعه دهنده نرم افزاری به صورت آزاد تبدیل می کند که به معنای استفاده تولید کنندگان و یا شرکت هایی که از قطعات و ابزار اصلی دیگر شرکت ها برای مونتاژ وسیله خود استفاده می کنند و در اصطلاح به آن ها OEM می گویند، برای کمک به ادغام دستیار صوتی دیجیتال در سیستم های اطلاعاتی آینده خودروهای آن ها عرضه می شوند.

این واقعا یک اتفاق جالب توجه و بسیار بزرگ است.

برخی از سازندگان خودرو در اوایل امسال متعهد به آوردن الکسا در ماشین های خود بودند، از جمله Ford، BMW، Toyota و Volkswagen، اما این SDK زمینه استفاده را برای دیگران را نیز باز می کند و این باید حداقل به گوگل و اپل مقدار کمی انگیزه در این زمینه بدهد.

در حالی که تعدادی از نصب کنندگان OEM و تامین کنندگان پس از فروش، متعهد به استفاده از خدمات Alexa Auto هستند، اکنون با باز کردن و به اشتراک گذاشتن کیت توسعه دهندگان برای همه، این باعث افزایش امیدواری در بسیاری از این شرکت ها می شود.

همانگونه که قبل تر نیز این خبر همکاری الکسا در دستگاه های مختلف دیده می شد، اکنون این نمونه ای از همکاری گسترده و بزرگ دستیار صوتی آمازون با وسیله های نقلیه می باشد.

در حال حاضر شرکت های پس از فروش، مانند Anker و Garmin، دستگاه هایی را ارائه می دهند که الکسا را در ماشین ها ارائه می دهند، اما اکنون بازار احتمالا گزینه های بیشتری را برای انتخاب خواهد داشت.

یکی از کاربران در این مورد توئیتی را در توئیتر به نمایش می گذارد که به عنوان شخصی که ماشینی با عمر 50 ساله را رانندگی می کنم، این واقعا برای من جالب توجه است، هرچند که فکر می کنم که در یک مرکز داده ای عمیق و تاریک، آمازون می تواند بر روی مانتیور Sing Sounds LCD ماشین من نظارت دشته باشد.

دستیار صوتی Alexa شرکت آمازون در یک کیت نرم افزاری SDK قرار دارد

به نظر می رسد که این ویژگی بسیاری از قابلیت ها را از جمله: تشخیص گفتار و ترکیب و تلفیق، جریان پخش رسانه ها، قابلیت کنترل دستگاه های هوشمند خانه، اطلاعیه ها، آلارم ها و گزارش های آب و هوا را ارائه دهد.

Alexa Auto همچنین به شما اجازه می دهد همه قابلیت های اطلاعات و سرگرمی معمولی مربوط به صفحه نمایش خودروی خود را مانند: برقراری تماس، ناوبری و جستجو برای نقاط محلی مورد علاقه مثل رستوران ها و یا پمپ بنزین ها و ایستگاه های گاز را انجام دهید.

بنابراین، به نظر می رسد که ما به یک دنیای جدید جسورانه و بسیار پیشرفته در قسمت اطلاعات سرگرمی (infotainment) خودروها نگاه می کنیم.

اگر شما علاقه مند به استفاده و کارکردن با Alexa Auto SDK هستید، می توانید از GitHub آن را دانلود کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه