خرید بلیط تئاتر های AMC، مستقیما از طریق فیسبوک

خبرها حاکی از آن است که مسئولان کمپانی AMC در تلاش هستند که با همکاری فیسبوک، راه حلی ارائه کنند تا کاربران بتوانند مستقیما در پلتفرم این شبکه اجتماعی بلیط تئاتر های AMC را خریداری کنند.

خرید بلیط تئاتر AMC فیسبوک

در حال حاضر در قسمت فیلم های شبکه اجتماعی فیس بوک مشاهده برنامه های تئاتر های AMC قابل انجام است و حتی با کلیک کردن بر روی رزرو صندلی از طریق سایت ای ام سی کاربران می‌توانند صندلی در این تئاترها رزرو کنند.

حالا مسئولان کمپانی AMC به دنبال راه حلی هستند که در پلتفرم شبکه اجتماعی فیسبوک کاربران بتوانند به صورت مستقیم رزرو بلیط را انجام داده و مبلغ بلیط را پرداخت کنند. با اجرایی شدن این طرح دیگر نیازی نیست کاربران از سایت فیسبوک خارج شوند تا بتوانند بلیط رزرو کنند.

تئاتر AMC اولین تئاتری محسوب می‌شود که به صورت مستقیم با کمپانی فیس‌بوک همکاری می کند. این کمپانی همچنین به تازگی همکاری خود را با Atom Tickets نیز اعلام کرده است. به نظر می‌رسد این کمپانی قصد دارد برای افزایش درآمد با سرویس های آنلاین همکاری بیشتری انجام داده تا افراد بیشتری را به تئاترهای خود جذب کند.

کمپانی AMC در سال 1920 در شهر کانزاس سیتی آمریکا تاسیس شده است و اکنون نزدیک به یک قرن عمر دارد. این کمپانی هم اکنون صاحب تئاتر های بزرگ در سرتاسر آمریکا است و رتبه اول جذب کاربر در این زمینه را دارا می باشد.

به تازگی خرید بلیط جای خود را در شبکه‌های اجتماعی باز کرده و برخی از شرکت های دیگر نیز مانند فیس بوک اقدام به فروش بلیت در پلتفرم های خود می کنند‌. به عنوان مثال به تازگی کمپانی اسنپ چت با خرید کمپانی SeatGeeck اقدام به فروش بلیط مراسم مختلف به صورت مستقیم در پلتفرم پیام رسان خود می کند. برای اطلاعات بیشتر مطلب “قابلیت خرید بلیط از طریق اسنپ چت با SeatGeek فعال شد” در نتران را بخوانید.

ویدیوها و مطالب مشابه