قابلیت خرید بلیط از طریق اسنپ چت با SeatGeek فعال شد

پس از سقوط عظیم در سهام اسنپ چت، این شرکت در راستای بازسازی اعتماد از دست رفته کاربران اکنون به آن ها اجازه خرید بلیط از طریق نرم افزار خود را می دهد.

قابلیت خرید بلیط اسنپ چت با SeatGeek فعال

اسنپ چت به تازگی با کمپانی SeatGeek ادغام شده است و با ادغام این دو شرکت امکانات ویژه این دو نرم افزار نیز با یکدیگر ادغام شده اند.

اکنون کاربران می توانند به سادگی در پلتفرم نرم افزار اسنپ چت با چند کلیک بلیط کنسرت یا مسابقات ورزشی و سینما را تهیه کنند.

اسنپ چت طی ماه های اخیر تصمیمات تجاری بسیار گرفته است و اقدام به ارائه سرویس های تجاری نموده است اما SeatGeek می گوید این اتفاق یکی از مهم ترین اتفاقات تجاری شرکت اسنپ چت خواهد بود.

تیم فوتبال لوس آنجلس اولین شرکتی است که از طریق این اپ اقدام به فروش بلیط های بازی های خود کرده است.

این تیم فوتبال آمریکایی این تصمیم را از طریق قرار دادن یک Story بر روی نرم افزار اسنپ چت اعلام کرده است که از طریق این استوری با حرکت گوشی می کاربر می توانست یک صندلی در ورزشگاه رزرو کند.

“تام پن” یکی از سهام داران این تیم فوتبال آمریکایی می گوید: “ما همیشه به دنبال راه های خلاقانه برای برقراری ارتباط با هواداران خود هستیم. این فروش مستقیم بلیط به دنبال کنندگانمان در اپ اسنپ چت نیز در راستای برقراری ارتباط بیشتر با هواداران انجام شده است.”.

سازندگان نرم افزار اسنپ چت می گویند: “اکنون همه موزیسین ها می خواهند به سادگی بلیط های کنسرت های خود را بفروشند و همچنین تیم ها هم می خواهند تا جایی که ممکن است به همه بتوانند بلیط بفروشند.

چیزی که ما را هیجان زده می کند امکان برقراری همکاری جدید با شرکت های بیشتر است و ما می خواهیم این ویژگی جدید را تا جایی که ممکن است گسترش دهیم.”.

شما می توانید در نتران ۶ برنامه اندروید و ios دیگر شبیه به اسنپ چت را بشناسید

ویدیوها و مطالب مشابه