کمک شرکت های بزرگ فناوری مانند اپل و واریزون به مناطق مواجه با طوفان فلورانس

اپل مبلغ 1 میلیون دلار را به عنوان کمک به طوفان شدید کارولینای شمالی به صلیب سرخ اهدا می کند. همچنین تمام چهار شرکت حامل اصلی ارتباطات شامل: AT & T، Sprint، T-Mobile و Verizon، ارتباطات رایگان را برای مشتریان در مناطق طوفان زده فراهم می کنند.

4 از 5
از 3 رای
(رای دهید)
کمک شرکت های بزرگ فناوری مانند اپل و واریزون به مناطق مواجه با طوفان فلورانس

هفته قبل با اعلام طوفان، باران تند و باد شدید ناشی از طوفان فلورانس در منطقه ویلمینگتون، کارولینای شمالی برخی از شرکت های تکنولوژی و ارتباطی به کمک رسانی و امداد رسانی پرداخته اند.

مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک (Tim Cook)، در صبح روز جمعه در یک توئیت گفت: اپل یک میلیون دلار به صلیب سرخ فرستاده است تا به کمک های اضطراری و امداد رسانی در فاجعه کمک کند.

او می نویسد: “مردم Carolina در قلب ما هستند. برای کارکنان ما، اولین پاسخ دهندگان و کسانی که در مناطق طوفان فلورانس هستند و فعالیت می کتتد، لطفا در مناطق امن و مطمئن باقی بمانید. برای کمک به کسانی که تحت تأثیرات این طوفان شدید قرار می گیرند، اپل مبلغ ۱ میلیون دلار به صلیب سرخ اهدا می کند”.

بنا بر گزارش ها و یادداشت های ۹to5Mac، این شرکت به طور منظم به موسسات خیریه پس از بلایای طبیعی، کمک هایی را اهدا می کند.

در سال ۲۰۱۷، ۵ میلیون دلار برای کمک به طوفان هاروی (Hurricane Harvey) در مناطق جنوبی تگزاس پرداخت، (علاوه بر پذیرش کمک های مشتریان از طریق iTunes) و ۱ میلیون دلار برای کمک به مقابله با آتش سوزی های کالیفرنیا (که در ماه های گذشته اتفاق افتاد) داده است.

همینطور دیگر شرکت ها مانند ورایزون شبکه خود را برای برقراری ارتباط آسان تر، برای مدت زمان پیش بینی شده طوفان، برای کمک به مردم متصل کرده است.

این شرکت در اوایل جمعه قبل در توییتر گفت: “فراخوان، ارسال متن و داده های رایگان برای شهر های Georgia، کارولینای شمالی، کارولینای جنوبی و ویرجینیا از طریق اتصال به حامل های شرکت ورایزون برای مشتریان بی سیم تحت تاثیر طوفان فلورانس از تاریخ ۹/۱۴ تا ۹/۱۷ در دسترس خواهد بود”.

همچنین اجازه می دهد مشتریان از طریق متن به صلیب سرخ کمک کنند.

کمپانی های AT & T، Sprint و T-Mobile نیز راه مشابهی برای حفظ ارتباطات را ارائه می دهند.

از جانبی شرکت فیس بوک در اوایل روز جمعه گزینه چک کردن ایمنی (Safety Check) را برای مناطق طوفان زده فعال کرد، همینطور روز بعد، این ویژگی را به نسخه Lite برنامه خود گسترش و ارتقاء داد.

طوفان فلورانس در اوایل جمعه در نزدیکی ساحل Wrightsville Beach، کارولینای شمالی قرار گرفت و حداقل ۴۹۰،۰۰۰ خانه و کسب و کار را بدون برق و قدرت برجای گذاشت.

همچنین گزارش شده است که نزدیک به ۱۵۰۰ پرواز از روز شنبه لغو می شود.

همینطور کانال آب و هوایی ایالت متحده واقعیت افزوده را برای نشان دادن “بدترین سناریو مورد استفاده قرار داد”، و آن نشان می داد که اگر طوفان به ۶ تا ۹ فوت افزایش یابد، چه اتفاقی خواهد افتاد.

رای شما به "کمک شرکت های بزرگ فناوری مانند اپل و واریزون به مناطق مواجه با طوفان فلورانس" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن