همکاری اپل با سازمان های دولتی برای کنترل و نظارت بهتر بر داده ها

اپل در حال ایجاد یک پورتال آنلاین برای پلیس برای درخواست داده ها و اطلاعات است. غول تکنولوژی همچینین نیز برنامه خود را برای آموزش های قانونی در زمینه پزشکی قانونی دیجیتال ارتقا و گسنرش می دهد. می توان گفت اپل در حال کار بر روی ابزارهای جدید برای مقامات اجرای قانون است.

3.75 از 5
از 4 رای
(رای دهید)
همکاری اپل با سازمان های دولتی برای کنترل و نظارت بهتر بر داده ها

این شرکت روز سه شنبه در نامه ای به سناتور Sheldon Whitehouse، رود آیلند، گفت: “اپل یک تیم اختصاصی برای کمک به آموزش مقامات اجرای قانون در سراسر جهان در زمینه پزشکی قانونی دیجیتال ایجاد می کند”.

این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک پورتال آنلاین است که تا پایان سال ۲۰۱۸ عملیاتی خواهد شد، در حالیکه مقامات انتظامی می توانند درخواست های داده ها را برای دریافت داده ها و پیگیری های آنها از اپل دریافت کنند.

اپل در این نامه گفت: هنگامی که پورتال راه اندازی می شود، پلیس و نمایندگان مجری قانون می توانند برای “اعتبار احراز هویت” از این طریق درخواست اطلاعات کنند.

همینطور نامه ای دیگر به توصیه های گزارش شده در اوایل سال جاری توسط مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی (CSIS) در مورد امنیت سایبری و “نیازهای مدارک دیجیتالی” سازمان های اجرای قانون اشاره دارد.

اپل در این نامه اصلی خود اظهار داشت که مشتاق است که توصیه های این گزارش را اتخاذ کند، از جمله ارتقاء برنامه آموزشی آن در قانون.

در حال حاضر این شامل ایجاد یک مؤسسه آموزش آنلاین برای پلیس است که براساس نامه و جزئیات وب سایت شرکت، نشان دهنده اظهارات در حال آموزش شخصی شرکت اپل می باشد.

سناتور Sheldon Whitehouse گفت: “این برنامه و چشم انداز جدید شرکت اپل در آموزش تعداد زیادی از سازمان های اجرای قانون و افسران در سطح جهانی کمک خواهد کرد و اطمینان حاصل خواهد کرد که اطلاعات و راهنمایی های شرکت ما می تواند به روز شود تا منعکس کننده چشم انداز های سریع داده ها و تغییر آن ها باشیم”.

اپل همچنین در نامه اظهار داشت که “متعهد به حفاظت از امنیت و حریم خصوصی کاربران است” و “این ابتکارات شرکت ها و کارهایی که ما برای کمک به تحقیقات انجام می دهیم، داریم یک تعهد اساسی را برآورده می کنیم”.

همراه با شرکت های فن آوری مانند گوگل و مایکروسافت، اپل به طور مرتب گزارشات شفاف را منتشر می کند که جزئیات درخواست های داده ها را از دولت ها و احزاب خصوصی مختلف می گیرد.

به عنوان مثال، در نیمه اول سال ۲۰۱۷، اپل از ۱۳،۲۵۰ تا ۱۳،۴۹۹ درخواست امنیتی ملی از اجرای قانون ایالات متحده دریافت کرده است.

در این بخش اقدامات جدید اتحادیه اروپا برای حذف پست های غیر اخلاقی از شبکه های اجتماعی را ببینید.

رای شما به "همکاری اپل با سازمان های دولتی برای کنترل و نظارت بهتر بر داده ها" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن