شارژر بی سیم موفی اپل

اپل، شارژر بی سیم جدید موفی را برای شارژ ایفونها، ساعت و ایرپاد خود عرضه می کند

خبرهای اخیر حاکی از این هستند که شرکت اپل در حال فروش شارژر AirPower جدید موفی می باشد. این پد شارژ بی سیم اکنون از طریق وب سایت اپل در دسترس است. در حالی که کمپانی اپل پروژه تولید شارژهای بی سیم خود برای آیفون ها و ساعت های خود را متوقف کرده است، اکنون برای شارژ بی سیم دستگاه های خود از شارژر ایرپاور شرکت موفی (Mophie) بهره می برد.

جالب است بدایند که شرکت اپل کاملاً قادر نبود تا پد شارژر بی سیم AirPower وعده داده شده خود را ایجاد کند.

این پروژه 18 ماه پس از معرفی رسمی آن، کنسل شد.

هدف آن، این بود که با استفاده از یک پد واحد، چندین دستگاه را به طور همزمان شارژ کنید.

با این حال، در جایی که اپل شکست خورد، ممکن است کمپانی موفی (Mophie) موفق شده باشد.

البته که پدهای شارژ بی سیم دیگری نیز وجود دارد، مانند شارژر بی سیم جدید AT & T، ساعت اپل و آیفون شما را با هم شارژ می کند یا رونمائی از سوپر شارژ توربو 100 وات شیائومی.

با این وجود وقتی اپل نتوانست این کار را انجام دهد، جالب است که نام بزرگی مانند موفی این کار را کرده است و سپس اپل می تواند دستگاه های موفی را از طریق وب سایت و فروشگاه های خود بفروشد.

موفی روز جمعه یک جفت پد شارژر چند دستگاهه را فاش کرد که هر کدام از آنها 7.5 وات توان شارژ را فراهم می کند.

نسخه دوگانه (99.95 دلاری) به شما امکان می دهد شارژ باتری را در یک آیفون و ایرپاد با قابلیت شارژ بی سیم Qi به طور همزمان شارژ کنید، یک درگاه USB-A نیز وجود دارد تا از طریق کابل بتوانید دستگاه دیگری را شارژ کنید.

مدل 3 در 1 آن با قیمت (139.95 دلار) یک محل شارژر اپل واچ اضافه می کند که از طریق آن می توانید ساعت هوشمند خود را همزمان با تلفن و AirPods خود شارژ کنید، و دارای یک حفره اختصاصی برای چیزهای دیگر است.

همینطور موفی پیشنهاد می کند که ساعت هوشمند را در زاویه ایده آل برای حالت Nightstand ایستاده نگه دارید.این شرکت همچنین ادعا می کند که این پد شارژر برای دستگاه های اپل بهینه سازی شده است.

پدهای آن به همان اندازه انعطاف پذیر نیستند که اپل می خواست AirPower باشد.

این تنها به شما امکان می دهد تا هر یک از آیفون ها، AirPods و Apple Watch را همزمان شارژ کنید، اگرچه AirPower به شما امکان می داد تا از ترکیبی از دستگاه ها نیز استفاده کنید.

همینطور به نظر نمی رسد که بتوانید سطح شارژ هر دستگاه را از طریق تلفن خود مشاهده کنید، ویژگی ای که AirPower ارائه می داد.

در کنار پدها، موفی یک جفت شارژر ماشین USB-C را نیز رونمائی کرده است که دارای خروجی 18W هستند.

آنها شامل یک مدل با یک درگاه واحد با قیمت (24.95 دلار) هستند و دیگری با یک پورت USB-A اضافی همراه است که 12W خروجی (29.95 دلار) را فراهم می کند.

همینطور شارژر بیسیم موبایل Jeda مناسب برای استفاده در خودرو های الکتریکی تسلا مدل 3 را ببینید.

اپل هم اکنون این چهار دستگاه شارژر را از طریق وب سایت خود به فروش می رساند.

آنها هفته آینده در برخی از فروشگاه های دیگر و از طریق وب سایت موفی نیز در دسترس خواهند بود.

برای مطالعه بیشتر ببینید که تمامی محصولات جدید سامسونگ که با سری گوشی های گلسی S10 شارژ می شوند! یا محصول بعدی سامسونگ: شاید یک شارژر بی سیم چندگانه ویا هدفونهای بیسیم AirPods اپل و Elite Active جبرا، بهترین ها در سبک خود.

... توضیحات کامل