اپل سری آیفون های 11 جدید خود را در تاریخ 19 شهریور معرفی می کند

گفته می شود که شرکت اپل سری آیفون های 11 خود را در تاریخ 10 سپتامبر یا 19 شهریور، در مقر خود یعنی کوپرتینو (Cupertino) آمریکا عرضه خواهد کرد. این شرکت دعوت نامه ها را برای رویداد بعدی خود به رسانه ها ارسال می کند. کارت دعوت امسال اپل می گوید: "فقط با نوآوری"، پس بهتر است تا در تاریخ 10 سپتامبر برای آیفون های 11 اپل و حتی دیگر خدمات بی نظیر این شرکت آماده شوید.

اپل سری آیفون 11 تاریخ 19 شهریور

اپل در روز پنجشنبه گذشته برای عرضه بزرگ محصولات بعدی خود دعوت نامه هایی را به رسانه ها ارسال کرد.

این شرکت قصد دارد جدیدترین دستگاه ها و خدمات خود را در ساعت 10 بامداد PT در تئاتر استیو جابز در کوپرتینو، کالیفرنیا آمریکا معرفی کند.

اما گفته می شود که آیفون امسال ممکن است فروش سخت تری داشته باشد.

انتظار نمی رود که اپل طراحی اولیه دستگاه را تغییر دهد چرا که به مدت 3 سال پیاپی به همان ظاهر آیفون را عرضه کرده است. (البته به جز دوربین چهار گوشه عقب در آیفون 11)

اما در همین زمان، رقبا در حال معرفی تلفن هایی با صفحه نمایش های انعطاف پذیر و با پشتیبانی از 5G هستند، اما این دو نوآوری در دستگاه های اپل یافت نمی شود.

بسیاری از افراد به دنبال این تغییرات بزرگ در آیفون ها برای سال 2020 می باشند.

امسال پیش بینی می شود اپل سه مدل جدید را معرفی کند و آیفون XS ، XS Max و XR را با آیفون های جدید 11، 11 Max یا 11 پرو و 11R جایگزین می کند.

این دستگاه ها شامل دوربین های بهتر، پردازنده های سریعتر و سیستم عامل iOS 13 نیز هستند.

اما گفته می شود که این ایفون های جدید در هنگام ضعف فروش در بازار گوشی های هوشمند به بازار عرضه می شوند.

برای مقابله با کندی و آهستگی فروش آیفون، اپل در تلاش است تا خدمات جدیدی مانند پخش تلویزیونی به نام Apple TV Plus، یک سرویس اشتراک بازی به نام Arcade و کارت اعتباری خود به نام Apple Card را به سمت خدمات جدید خود بکشاند.

در صورت علاقه ببینید که در رویداد اخیر WWDC 2019 شرکت اپل چه گذشت و چه محصولاتی معرفی شده اند؟ یا برنامه iTunes اپل کنار گذاشته می شود، اما چه برنامه هایی جای آن را می گیرند؟

همچنین به سخت افزارهای جدید مانند هدفونهای محبوب ایرپاد ها، ساعت هوشمند Apple Watch و بلندگوی هوشمند HomePod نیز متوصل شده است.

انتظار می رود اپل در رویداد سپتامبر خود اپل واچ سری 5 را نیز منتشر کند.

همچنین انتظار می رود اپل تی وی پلاس و سایر خدمات را به طور رسمی راه اندازی بنماید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که هر آیفون اپلی که از سال 2007 تا به امروز در سال 2018 ساخته شده است یا آیفون های جدید 2019 اپل در سه مدل، با جدیدترین تکنولوژی ها عرضه خواهند شد! و یا 11 ویژگی تازه و پنهان در سیستم عامل جدید iOS 13 برای آیفون های اپل!

ویدیوها و مطالب مشابه