تماس گروهی فیس تایم اپل

تماس گروهی فیس تایم اپل از دسترس خارج می شود

قابلیت FaceTime گروهی اپل پس از مشاهده شدن یک اشکال در تماس های گروهی، در دسترس نیست و از حالت استفاده خارج شده است. گزارش شده است که این اشکال می تواند باعث شود تا قبل از اینکه تماس شما متصل شود، شخص تماس گیرنده شما را ببیند و یا صدای شما را بشنود. اپل در تلاش است تا این مشکل را هر چه زودتر برطرف کند.

گزارش ها حاکی از این است که شما فورا و در حال حاضر قادر به استفاده از ویژگی تماس FaceTime گروهی شرکت اپل نیستید، آن هم پس از پیدا کردن یک اشکال که به تماس گیرنده اجازه می دهد تا صدا و حتی ویدئو شما را قبل از برداشت تماس دریافت کند، به نظر می رسد، اپل در نهایت به دنبال بر طرف کردن این مشکل است.

در حالیکه این شرکت پیش از این اعلام کرده بود که حل این مسئله، می تواند بر روی آیفون های اپل، iPad و Mac تاثیر بگذارد، در اواخر این هفته این اتفاق خواهد افتاد، و از امشب صفحه وضعیت سیستم آن نشان می دهد که ویژگی FaceTime گروهی اپل از زمان 10:16 بعد از ظهر دیروز دیگر قابل استفاده نیست و از دسترس خارج شده است.

هنگامی که شما سعی کنید تماس FaceTime Group را ایجاد کنید، بخشی از مسئله پشت حل این اشکال این است که تماس خودش به پایان برسد، هرچند برخی گزارش کرده اند که این اشکال هنوز برای آنها فعال است.

اپل در حال حاضر این سرویس را خاموش کرده است، و بر اساس آزمایشات این شرکت، ما باید افراد را از بهره برداری در مورد این مسئله اگاه و خبر دار کنیم.

با این حال، تا زمانی که همه چیز مورد آزمایش قرار می گیرد، و در حالی که هنوز هم یک زمان مناسب برای خاموش کردن FaceTime است؛ می توان برخی از مشکلات جزئی دیگر که مردم می گویند زمانی که نامشان در شناسه تماس گیرنده ظاهر می شود به خوبی صدا را متوجه نمی شوند را نیز بررسی کرد.

قابلیت تماس FaceTime گروهی در ابتدا در تاریخ 30 اکتبر با سیستم عامل iOS 12.1 معرفی شد، پس از تأخیر در زمان معرفی آن برای زمانی که برنامه ریزی شده بود.

اما اکنون یک نقص امنیتی lockscreen در عرض چند روز بعد از انتشار iOS 12.1 کشف شده است، روشن نیست که بر طرف کردن این آخرین نقص FaceTime چقدر طول می کشد، اما گفته می شود نهایتا تا سه ماه دیگر می تواند مورد سوء استفاده قرار گیرد.

شما می توانید در زیر ویدئویی از قابلیت FaceTime گروهی در آی فون، یک دورهمی کوچک را ملاحظه کنید:برای مطالعه بیشتر ببینید که iOS 12 اپل و همه چیز در مورد رویداد معرفی آن در ۱۷ سپتامبر و یا ۵ دلیل برای نصب iOS 12 یا تماس ویدئویی ۴ نفره در WhatsApp راحت و آسان تر می شود.

همچینن مشاهده کنید که سیستم عامل جدید iOS 12.1.3 اپل، بهبود عملکرد دستگاه های iOS را به همراه دارد.

... توضیحات کامل