سیستم عامل جدید iOS 12.1.3 اپل، بهبود عملکرد دستگاه های iOS را به همراه دارد

شرکت اپل، سیستم عامل جدید iOS 12.1.3 را برای رفع اشکالاتی جزئی در iPhone، iPad و HomePod خود عرضه می کند. این به روز رسانی شامل رفع مسائلی مانند اعوجاج صوتی در iPad Pro، برخ مشکلات جزئی در آیفون ها و مشکلات راه اندازی HomePod اپل می باشد.

سیستم عامل iOS 1213 اپل بهبود عملکرد دستگاه iOS همراه

اپل روز سه شنبه iOS 12.1.3 را برای آی فون، iPad و HomePod خود منتشر کرد که شامل رفع اشکالاتی برای هر سه نمونه دستگاه است.

همچنین کمپانی اپل قبل تر سیستم عامل جدید iOS 12.1 را نیز برای حل مشکل شارژ نشدن آیفون های جدید و برخی از مشکلات دیگر عرضه کرده بود و شما در صورت علاقه می توانید ۱۰ ویژگی مخفی و کاربردی iOS 12 برای دستگاه های اپل را مشاهده کنید.

اپل یادآور می کند که برای برخی از سری آیفون ها و آیپد ها، این بروز رسانی، علاوه بر بهبود شرایط استفاده از دستگاه ها، یک سری از مشکلات را نیز حل خواهد کرد، از جمله:

  • یک مسئله در پیامها است، در پیام هایی که ممکن است شامل تصویر ویدئو باشند و پیمایش و یا اسکرول کردن آن پیام، در نمایش جزئیات مشاهده شده تاثیر گذار باشد.
  • یک مشکل دیگر این است که گفته می شود برخی از سیستم های CarPlay مربوط به اتوموبیل ها از اتصال به iPhone XR، iPhone XS و iPhone XS Max متوقف می شوند.
  • یک مسئله دیگر نیز این است که اگر از دستگاه های ورودی صوتی خارجی در آیپد Pro خود استفاده می کنید، ممکن است باعث اعوجاج و انحراف صوتی شود.
  • در نهایت مشکلی در ارتباط با وارد کردن عکس هایی که دارای آثار دستی و طراحی شده هستند برای زمانی که از طریق برنامه های اشتراک گذاری ارسال می شوند.

اپل می گوید این به روز رسانی جدید iOS 12.1.3 می تواند تمامی این مشکلات نام برده را برطرف کند.

برای HomePod، اپل می گوید که این به روز رسانی شامل رفع اشکال برای یک مسئله است که باعث می شود HomePod ریستارت و مجددا راه اندازی شود، و همچنین یک مسئله ای که باعث می شود Siri رد برخی مواقع از گوش دادن جلوگیری کند.

اپل همچنین سیستم عامل WatchOS 5.1.3 را نیز برای ساعت های هوشمند خود رونمایی کرد که گفته می شود “بهبود و رفع اشکالات” را به همراه دارد، در صورتی که قبل تر نیز خبر ها حاکی از به روز رسانی سیستم عامل Watch OS 5.1 برای ساعت های اپل می بود.

برای مطالعه بیشتر رویداد ۳۰ اکتبر اپل، معرفی مک بوک Air، مک مینی و آیپد Pro، در مورد محصولات ارائه شده در رویداد ۱۲ سپتامبر اپل بیشتر بدانید+عکس و یا هدفون های بدون سیم AirPod اپل با قابلیت شارژ بی سیم را مشاهده کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه