اپل قابلیت ورود اعضا را به اپلیکیشن های اپ استور ارائه می کند

سیاست های جدید فروشگاه اپلیکیشن اپل، باعث می شود تا توسعه دهندگان و برنامه نویسان بتوانند از ویژگی ورود به سیستم یا sign-in در برنامه های خود استفاده کنند. این فقط یکی از راه های مورد نیاز شما برای حفظ حریم خصوصی بهتر است.

5 از 5
از 1 رای
اپل قابلیت ورود اعضا را به اپلیکیشن های اپ استور ارائه می کند

در رویداد اخیر WWDC 2019 اپل همچنان سعی کرد تا خود را از رقبای فن آوری خود مانند گوگل و فیس بوک در مورد حفظ حریم خصوصی، جدا و جدا تر کند، با معرفی سیستم جدید “ورود با اپل” که هویت شما را حتی از توسعه دهندگان نیز پنهان می کند.

بنابراین، با توجه به ارزش جمع آوری اطلاعات در مورد کاربران هر برنامه، در واقع، چرا هر توسعه دهنده و برنامه نویس باید همچین گزینه ای را در برنامه خود در نظر بگیرد؟

از آنجا که آنها با توجه به دستورالعمل تجدید شده شرکت اپل مجبورند و باید این کار را انجام دهند.

ورود به سیستم با اپل برای آزمایش نسخه بتا در تابستان امسال راه اندازی خواهد شد. این مورد به عنوان یک گزینه برای ورود کاربران به برنامه هایی که از ورود شخص ثالث پشتیبانی میکنند، استفاده می شود، که البته زمانی که در اواخر امسال به صورت تجاری عرضه شود این ویژگی در دسترس خواهد بود.

حداقل، اگر آن را به عنوان یک گزینه (همانند: گواهی گوگل یا فیس بوک) برای ورود به برنامه های شخص ثالث در نظر بگیریم، پس باید شامل تنظیمات حریم خصوصی اپل نیز باشد.

این همان دستورالعمل هایی است که در حال حاضر جمع آوری داده ها در برنامه هایی که برای بچه ها طراحی شده اند را محدود می کند و آنها فقط به همین ختم نمی شوند.

چندین دستورالعمل جدید یا به روز شده وجود دارد که برخی از نکات مربوط به حریم خصوصی آشنا مانند VPN ها و استفاده از MDMها را مشخص می کند، (مثلا اگرOnavi / Research dustups فیس بوک را به یاد داشته باشید؟) یا برنامه هایی که اطلاعات را از پایگاه داده های عمومی بدون رضایت کاربر جمع آوری می کنند.

VPN و برنامه های MDM “ممکن است هر گونه داده ای را برای هر هدفی به فروش نرسانند، یا از آن استفاده نکنند و یا به افشای اطلاعات شخص ثالث نپردازد”، در حالی که ممنوعیت برای برنامه هایی که اطلاعات را خراب می کنند، می تواند پیامدهای قابل توجهی داشته باشد.

شایعات در مورد تحقیقات ضد ترویج باعث می شود تا در این زمان اپل بتواند سلطه بشیتری به بازاریابی خود داشته باشد چرا که به طوری واضح این شرکت و تمامی محلات آن منخصر به فرد خود می باشند، اما استدلال دیگری نیز وجود دارد که این حرکت ها لازم است تا مشتریان این شرکت از شرکت هایی که از اطلاعات خصوصی به شیوه ای استفاده می کنند، در امان باشند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که در رویداد اخیر WWDC 2019 شرکت اپل چه گذشت و چه محصولاتی معرفی شده اند؟

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.