بازی Assetto Corsa Competizione کنسول ایکس باکس استیشن

معرفی رسمی بازی Assetto Corsa Competizione برای کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن

بازی Assetto Corsa Competizione  یک بازی بسیار عالی و شگفت انگیز است که حال در نسخه جدید خود، شما را به مسابقات یک جام بسیار بزرگ دعوت می کند و حال شما ماموریت دارید تا در یکی از تیم های مسابقات قرار بگیرید و قهرمان این مسابقه بزرگ شوید.  این بازی جذاب در ژزانر رقابتی و ماجراجویانه قرار دارد و توانسته است نظر خیلی از افراد را به خود جلب کند و به یک بازی بسیار عالی و معرکه تبدیل شود. همراه ما باشید با برسی بیشتر این بازی جذاب و شناخت از گیم پلی معرکه بازی.

همانطور که می دانید بازی های جذابی در دنیا وجود دارند ولی این  بازی معرکه تر از هر بازی می باشد.

بازی های رقابتی در جایگاه بسیار بالایی قرار دارند و حال شما باید رقیبان بسیار زیادی را از بین ببرید و پیروز هر نبرد بزرگ شوید.

تمامی تیم های بزرگ اتومبیلی به خوبی تمام در بازی قرار دارند و سازنده سعی کرده تا تمامی مشخصات ، لوگو و....... همانند واقعیت باشد.

سازنده بازی بخش شخصی سازی بسیار خوبی را برای گیمر قرار داده است تا کاراکتر خود را هر طور که دوست دارد بسازد و آن را شخصی سازی کند و برای اتومبیل خود از هرگونه رنگ، برچسپ و..... استفاده کند.  

شما می توانید برای ساخت اتومبیل خود، به دلخواه هر طور که دوست دارید آن را شبیه سازی کنید و نیز طراحی نمایید.

سازنده بازی به تمامی مشخصه های بازی توجه داشته است و به همین دلیل توانسته است موتور گرافیکی مناسبی برای این بازی انتخاب کند.

جلوه های بصری و نورپردازی بازی در جایگاه بسیار بالای قرار دارد و سازنده تمامی سعی خود را کرده است تا محیطی بازی جلوه های دیدنی برای این بازی طراحی کند.

محیط بازی دارای جذابیت بسیار زیادی است و پیست مسابقات به خوبی طراحی شده است و این بازی همانند واقعیت می باشد.

موسیقی و صداگذاری بازی عالی و سازنده از موسیقی های مناسب و عالی برای این بازی استفاده کرده است تا گیمر را بسیار زیاد شگفت زده کند.

با تمامی این گفته ها اگر علاقه مند به بازی های رقابتی و اتومبیل رانی علاقه دارید، دوست دارید ساعت های فراوان سرگرم باشید و با اتومبیل مورد علاقه خود در یک بازی مسابقه انجام دهید، پیشنهاد می کنم این بازی شگفت انگیز را از دست ندهید.

در آخر خواهشمندم تریلر رونمایی از این اتومبیل را تماشا کنید و شاهد گفته های بنده باشید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

... توضیحات کامل