مشاهده بازی بتلفیلد V

مشاهده گیم پلی فوق العاده بازی بتلفیلد V

همه اخبار پس نمایشگاه E3 حاکی از آن بود که بازی Battlefield V با گرافیکی فوق العاده و گیم پلی بسیار جذاب عرضه خواهد شد. حالا یک ویدئو 7 دقیقه ای از این بازی بر روی اینترنت قرار داده شده تا سختی انتظار را برای گیمر ها دوچندان کند.

در این ویدئو 7 دقیقه ای، به طور کامل خواهید دید که چگونه بازی بازی Battlefield V به صورت چند نفره برگذار می شود. کشته شدن افراد و دوباره زنده شدن آن ها در پایگاه را خواهید دید. تقریبا این ویدئو تجربه این بازی را به طور کامل برای شما شبیه سازی خواهد کرد.

کاربر یوتیوب با نام کاربری Namtox این ویدئو را بر روی شبکه خود قرار داده است و تعجب بسیاری را به همراه داشته.

بازی Battlefield V قرار است در نوزدهم ماه اکتبر سال 2018 میلادی به بازار عرضه شود و هنوز در اختیار مشتریان عادی قرار نگرفته است.

در این ویدئو هنگامی که گیمر به آسمان نگاه می کند، حرکت هواپیماها و چتر بازان در آسمان بسیار فوق العاده است. همچنین نمایش شفق آسمان صاف با جزئیات فوق العاده به تصویر کشیده شده است.

اوج هیجان بازی Battlefield V در هنگام هدف گیری گیمر بر روی دشمنان مشخص می شود. گرافیک فوق العاده ای که این بازی دارد در کوچک ترین حرکات کاراکتر ها درون بازی مشخص شده است.

این ویدئو گرفته شده از بازی، هنگام اجرا بر روی سیستمی با رزولوشن 1080 با سرعت 60 فریم بر ثانیه ضبط شده است. همچنین از CPU اینتل Core i7 4790K با قدرت 4.20GHz و کارت گرافیک Nvidia GeForce Titan Pascal 12GB GPU استفاده شده است.

اگر شما این بازی را بر روی سیستم های ضعیف تر اجرا کنید، مطمئنا گرافیک ضعیف تری را شاهد خواهید بود. این ویدئو در واقع نشان دهنده نهایت گرافیک ممکن در این بازی است. برای بازی با نهایت توان گرافیکی، در بخش تنظیمات بازی باید گزینه Ultra را انتخاب کنید.

این بازی فوق العاده بر روی کنسول های ایکس باکس One، پلی استیشن 4 و کامپیوتر قابل اجرا خواهد بود.

1.4 هزار بازدید 6 سال پیش ویدئو ویدئو های بازی
... توضیحات کامل