کمپانی Bird سرویس اسکوترهای برقی خود را در آسیا و اروپا گسترش می دهد

کمپانی فوق بزرگ اروپایی Bird، اسکوترهای برقی و الکتریکی خود را در بیش از 50 شهر و تقطه مختلف تقسیم می کند و گسترش می دهد. ناوگان این وسیله های دو چرخ در قاره های اروپا و آسیا ده برابر بزرگتر خواهند شد.

Bird سرویس اسکوترهای برقی آسیا اروپا گسترش

اگر شما زیاد به سفرهای خارجه می روید، این یک شانس خوب برای شما خواهد بود که در هنگام سفر بعدی اروپایی خود، بتوانید یک اسکوتر برقی را سوار شوید و برای جا به جایی در سطح شهر از این وسیله های برقی مناسب و کارآمد بهره ببرید.

شرکت Bird اعلام کرده است که ناوگان اسکوتر های برقی مخصوص خود را برای اشتراک گذاری و اجاره در بسیاری از کشیو های اروپا و خاورمیانه “ده برابر” کرده است.

این شرکت شهر های جدید که این سرویس رادریافت می کنند را معرفی نکرده است، اما در حال حاضر چیزی در حدود 12 شهر از جمله لندن، پاریس، مادرید وبرخی از کشورهای عربی از این خدمات استفاده می کنند.

این شرکت همچنین اولین اسکوتر جدید خود یعنی Bird Zero را برای این سروسی ها در نظر گرفته است که 60 درصد عمر بیشتر باتری، GPS بهتر و (مهمتر از همه) ایمنی و دوام را بسیار بهبود می بخشد.

کمپانی بزرگ Bird تا کنون حدودی پشت پرده بوده است، رقیب این شرکت که به نام Lime شناخته می شود در حال حاضر در چندین کشور اروپایی حضور دارد، از جمله در شهرهای متعددی مانند فرانسوی، آلمانی و اسپانیا.

با این حال، این آخرین حرکت می تواند کمک بزرگی به این سبک سفرهای خاص را به همراه داشته باشد و می تواند چندین گزینه مناسب برای حمل و نقل دو چرخ که بسیار راجت و آسان نیز است را به شما بدهد، و این به معنی است که شما راحتی می توانید از مکان ها و خیابان های شلوغ نیز عبور کنید.

برای مطالعه بیشتر ببینید که اوبر، لیفت و دیگر شرکت های سواری، برنامه اشتراک گذاری اسکوتر خود را گسترش می دهند و یا اسکوترها و دوچرخه های الکتریکی هارلی دیویدسون، بسیار خوش استایل و کاربردی.

ویدیوها و مطالب مشابه