ثبت ۶ میلیون سفر با اسکوتر و دوچرخه های کمپانی Lime

آمار ارائه شده توسط کمپانی Lime حکایت از آن دارد که تاکنون ۶ میلیون سفر با استفاده از اسکوتر ها و دوچرخه های الکترونیک اشتراکی این شرکت در طول یک سال فعالیت آن انجام شده است.

4.25 از 5
از 4 رای
(رای دهید)
ثبت ۶ میلیون سفر با اسکوتر و دوچرخه های کمپانی Lime

کمتر استارتاپی می‌تواند در همان سال اول فعالیت خود به چنین موفقیتی دست پیدا کند. ۶ میلیون سفر با استفاده از وسیله های اشتراکی کمپانی Lime آمار فوق العاده ای برای این کمپانی محسوب می شود.

در اواخر سال ۲۰۱۷ تعداد دوچرخه ها و اسکوتر های الکترونیک در کشور آمریکا به ۱۰۰ هزار دستگاه رسید که رقم قابل توجهی محسوب می شود. این آمار نشان از علاقه مردم شهرهای شلوغ آمریکا به استفاده از این روش های حمل و نقل دارد. احتمالاً این علاقه به علت سرعت بیشتری است که این وسیله های حمل و نقل در ترافیک های سنگین برای جابجایی دارند.

همین علاقه مردم به استفاده از این روش حمل و نقل، باعث ایجاد علاقه بین سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در استارتاپ های مرتبط با این روش حمل و نقل شده است. به عنوان مثال همین کمپانی Lime به تازگی توانسته است مبلغ قابل توجه ۳۳۵ میلیون دلار را از کمپانی های Uber و Alphabet به عنوان سرمایه دریافت کند که می‌تواند تاثیر بسیاری در گسترش سرویس های این کمپانی داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر از سرمایه گذاری بر روی استارتاپ های اشتراک دوچرخه و اسکوتر می توانید مطلب “جنگ اسکوترها همچنین پر تنش تر از قبل ادامه دارد” را در نتران بخوانید.

در بررسی‌های انجام شده مشخص شده است که استفاده از اسکوترها و دوچرخه های الکترونیک اشتراکی حدود ۸۰ درصد ارزان تر است داشتن یک اتومبیل برای استفاده کنندگان تمام می شود. به همین علت است که بسیاری از کارمندان ترجیح می‌دهند با استفاده از اسکوتر های اشتراکی به محل کار خود بروند.

کمپانی Lime می گوید با استفاده از اسکوتر های الکترونیک کاربر قادر است ۲۲ درصد زودتر از اتومبیل به مقصد خود برسد و با استفاده از دوچرخه های الکترونیک ۲۱ درصد زودتر به مقصد خود خواهد رسید.

رای شما به "ثبت ۶ میلیون سفر با اسکوتر و دوچرخه های کمپانی Lime" چیست؟

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

مطالب پیشنهادی آموزش
مطالب پیشنهادی بررسی
مطالب پیشنهادی ترفند
مطالب پیشنهادی تصاویر
مطالب پیشنهادی تکنولوژی
مطالب پیشنهادی علمی
مطالب پیشنهادی ماشین
مطالب پیشنهادی ویدئو
برخی از محصولات تکنولوژی
دسته بندی
بستن