ثبت 6 میلیون سفر با اسکوتر و دوچرخه های کمپانی Lime

آمار ارائه شده توسط کمپانی Lime حکایت از آن دارد که تاکنون 6 میلیون سفر با استفاده از اسکوتر ها و دوچرخه های الکترونیک اشتراکی این شرکت در طول یک سال فعالیت آن انجام شده است.

ثبت 6 میلیون سفر با اسکوتر دوچرخه Lime

کمتر استارتاپی می‌تواند در همان سال اول فعالیت خود به چنین موفقیتی دست پیدا کند. 6 میلیون سفر با استفاده از وسیله های اشتراکی کمپانی Lime آمار فوق العاده ای برای این کمپانی محسوب می شود.

در اواخر سال 2017 تعداد دوچرخه ها و اسکوتر های الکترونیک در کشور آمریکا به 100 هزار دستگاه رسید که رقم قابل توجهی محسوب می شود. این آمار نشان از علاقه مردم شهرهای شلوغ آمریکا به استفاده از این روش های حمل و نقل دارد. احتمالاً این علاقه به علت سرعت بیشتری است که این وسیله های حمل و نقل در ترافیک های سنگین برای جابجایی دارند.

همین علاقه مردم به استفاده از این روش حمل و نقل، باعث ایجاد علاقه بین سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در استارتاپ های مرتبط با این روش حمل و نقل شده است. به عنوان مثال همین کمپانی Lime به تازگی توانسته است مبلغ قابل توجه 335 میلیون دلار را از کمپانی های Uber و Alphabet به عنوان سرمایه دریافت کند که می‌تواند تاثیر بسیاری در گسترش سرویس های این کمپانی داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر از سرمایه گذاری بر روی استارتاپ های اشتراک دوچرخه و اسکوتر می توانید مطلب “جنگ اسکوترها همچنین پر تنش تر از قبل ادامه دارد” را در نتران بخوانید.

در بررسی‌های انجام شده مشخص شده است که استفاده از اسکوترها و دوچرخه های الکترونیک اشتراکی حدود 80 درصد ارزان تر است داشتن یک اتومبیل برای استفاده کنندگان تمام می شود. به همین علت است که بسیاری از کارمندان ترجیح می‌دهند با استفاده از اسکوتر های اشتراکی به محل کار خود بروند.

کمپانی Lime می گوید با استفاده از اسکوتر های الکترونیک کاربر قادر است 22 درصد زودتر از اتومبیل به مقصد خود برسد و با استفاده از دوچرخه های الکترونیک 21 درصد زودتر به مقصد خود خواهد رسید.

ویدیوها و مطالب مشابه