ارزش بیت کوین در سال جاری به 10 هزار دلار رسیده است

بیت کوین برای اولین بار در سال جاری به قیمتی بیش از 10،000 دلار افزایش یافته است. ارزش بیت کوین از ماه دسامبر سال گذشته تا کنون، چیزی در حدود 3 برابر افرایش یافته و از اواخر سال گذشته تا کنون در سال 2019، از قیمت 3200 دلار به ده هزار دلار رسیده است.

ارزش بیت کوین جاری 10 دلار رسیده

قیمت بیتکوین برای اولین بار از اوایل سال 2018 تا کنون، به بالاترین مقدار خود رسیده، که به قیمتی بیش از 10،000 دلار افزایش یافته است.

این مطمئنن نقطه عطفی جدید در آخرین بازگشت مجدد این ارز مجازی یا ارز دیجیتال به صحنه مبادلات اینترنتی می باشد.

قیمت این ارز دیجیتالی بیش از سه برابر شده است که در ماه دسامبر سال گذشته چیزی در حدود 3200 دلار بود.

این اتفاق اکنون پس از آن رخ داده است که در ماه دسامبر 2017، بار دیگر به قیمت نجومی و بالاترین مرز خود یعنی 19.500 دلار رسیده بود و سپس ارزش آن صقوط کرد.

در کل همیشه دشوار است که مطمئن شوید چه تغییرات در قیمت Bitcoin تغییر می کند.

از طرفی نیز یک کاندیدای آشنا با شرکت فیس بوک اعلام کرده است که در اوایل هفته جاری، ارز رمز گزاری شده و دیجیتال خود را با نام Libra عرضه خواهد کرد.

Libra یک رقیب بالقوه برای Bitcoin است، اما این اعلامیه همچنین به مشروعیت اضافه شده و یا سابقه در بازار کلی ارزهای دیجیتال نیز اشاره دارد.

همچنین Bitcoin به عنوان ارزشمند ترین ارز رمزنگاری شده در جهان، اغلب به عنوان وسیله ای برای مبادله در میان دیگر ارزهای دیجیتال عمل می کند، به همان گونه ای که دلار آمریکا به عنوان مبادله پیش فرض برای مبادلات تجاری جهانی کار می کند.

بنابراین معرفی فوری یک ارز رمزنگاری شده جدید یا cryptocurrency جدید در سال آینده توسط فیسبوک و شاید تلاشهای آن در مسیر این جاده، می تواند ارزش Bitcoin را تقویت نیز بکند.

افزایش بیت کوین بخشی از رونق cryptocurrency گسترده تر است.

از طرفی Ether، ارز شبکه Ethereum، در حال حاضر ارزشی بیش از 290 دلار دارد، که برای او یک رکورد جدید در سال 2019 است.

واحر ها و ارزهایی دیگر مانند Bitcoin Cash، Litecoin، Monero و Dash همه در اواسط سال 2019 عرضه می شوند و یا نزدیک هستند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که در نهایت، شاید بتوانید با ارز دیجیتال قهوه و یا برخی از دیگر محصولات را بخرید! و یا سرگئی برین می گوید او نیز به استخراج ارز مجازی روی آورده است.

ویدیوها و مطالب مشابه