معرفی و برسی جدید ترین و قدرتمند ترین اتومبیل شرکت بی ام دبلیو به نام BMW M5 CS

اتومبیل BMW M5 CS یک اتومبیل بسیار عالی و قدرتمند می باشد که به تازگی توسط شرکت اتومبیل سازی بی ام دبلیو در حال ساخت است و به گفته سازندگان این اتومبیل به زودی به تولید انبوه می رسد. این اتومبیل یک اتومبیل بسیار قدرتمند و عالی می باشد که قرار است ما حالا او را مورد برسی مشخصات و..... قرار دهیم. همراه ما باشید با برسی بیشتر این اتومبیل معرکه و قدرتمند.

این اتومبیل دارای یک موتور قدرتمندV8   می باشد با حجم ۴٫۳ لیتری همراه با توربوشارژ های بسیار قدرتمند.

قدرت اسب بخار این اتومبیل ۶۲۷ می باشد که برای ۶۰۰۰ دور در دقیقه نیز تنظیم شده است. قدرت گشتاور نیروی این اتومبیل ۵۵۳ پوند فوت می باشد که حداکثر بین ۱۸۰۰ تا ۵۹۰۰ دور در دقیقه می چرخد.

این اتومبیل یک اتومبیل ۸ سیلند با ۴ چرخ محرک قدرتمند می باشد. کابین اتومبیل کاملا عالی و مناسب خلبان است و ۴ صندلی اتومبیل از جنس چرم و مدل اسپرت می باشد.

این اتومبیل دارای گیربکس ۸ سرعته تمام اتوماتیک است.

۰تا ۱۰۰ این اتومبیل بسیار قدرتمند در کمتر از ۲٫۹ ثانیه به وقوع می پیوندد و حداکثر سرعت تقریبی این اتومبیل ۱۹۰ مایل بر ساعت است.

این اتومبیل یکی دیگر از اتومبیل های معرکه شرکت بی ام دبلیو آلمان است که قرار است به زودی به تولید انبوه برسد . با تمامی این گفته ها در آخر پیشنهاد می کنم تریلر رونمایی از این اتومبیل جدید را تماشا کنید و لذت ببرید. امیدوارم این مطلب برای شما افراد بسیار مفید و کاربردی بوده باشد.

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.