دایملر مرسدس بنز و بوش، به عرضه ماشین های خودران و کاملا مستقل بسیار نزدیک هستند

کمپانی دایملر، به عنوان زیرمجموعه شرکت عظیم مرسدس بنز، در همکاری با شرکت آلمانی بوش، به سرویس های کاملا اتوماتیک، ماشین های خودران و خودروهای تماما خودراننده بسیار نزدیک هستند. آنها از سال 2017 تکنولوژی های مربوط را در موزه مرسدس بنز در اشتوتگارت آلمان آزمایش کرده اند و حتی هم اکنون برخی از این تکنولوژی های رانندگی خودمختار و مستقل در برخی از ماشین های مردسدس بنز در دسترس هستند.

دایملر برنامه هایی برای کامیون های خود راننده، تاکسی های خودران و اتومبیل هایی دارد که خود را در اتوبان به صورت کاملا مستقل رانندگی می کنند.

در حال حاضر، این شرکت با دید اصلی خود رو به جلو حرکت می کند تا نمونه هایی از این تکنولوژی خودمختار مانند پارکینگ اتوماتیک و بدون راننده را در پارکینگ موزه مرسدس بنز در اشتوتگارت، آلمان به نمایش بگذارد.

این سیستم، با تلاش مشترک با شرکت بوش حاصل شده است، که همچنین به بازدیدکنندگان امکان می دهد تا وسایل نقلیه خودمختار خود را فقط با چند ضربه بر روی برنامه گوشی همراه خود، در پارکینگ مورد نظر پارک کنند.

این همانند یک نوع سرویس خودکار خدمتکار عمل می کند.

هنگامی که وسایل نقلیه مستقل مرسدس بنز به گاراژ می رسند، راننده از طریق برنامه ماشین را به حالت پارک می برد.

در حالی که ماشین به حالت پارک می رود، سنسورهای بوش که در سراسر گاراژ نصب شده اند به وسیله نقلیه اطلاعاتی را که نیاز به حرکت در اطراف دارند، را ارائه می دهند.

حتی هنگامی که راننده باز می گردد، ماشین خود را به محلی که قبل از پارک تنظیم شده بوده است باز می گرداند.

این سیستم از سال ۲۰۱۵ در حال توسعه است و در تابستان ۲۰۱۷، موزه مرسدس بنز میزبان یک برنامه خودران و مستقل بود.

در زیر شما می توانید ویدئو جالب و بی نظیر قابیلت پارک خودکار مرسدس بنز از طریق تلفن هوشمند را مشاهده کنید:

از سال ۲۰۱۸، بازدیدکنندگان توانسته اند از این ویژگی حتی استفاده کنند، اما تنها با یک راننده ایمنی در حال حرکت همراه بوده است.

امروز، دایملر و بوش اعلام کردند که از مقامات محلی تصویبات لازم را گرفته اند.

این تایید اجازه خواهد داد تا شرکت ها به طور کامل فناوری را راه اندازی کنند و امیدوارند تا بتوانند پروسه های تست و تایید برای برنامه های خودکار خود را در آینده اعلام و ورنمائی کنند.

برای مطالعه بیشتر ببینید که کمپانی های عظیم BMW و مرسدس بنز برای ساخت ماشین های خودران همکاری می کنند، همکاری Nvidia با شرکت های بوش و دایملر برای تولید ماشین های خودران، یا تویوتا ویژگی های پارک خودکار و خاموش شدن اتوماتیک موتور را به ماشین های خود می آورد.

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

رای شما با موفقیت ثبت شد.

ثبت رای شما با پیغام خطا همراه بود.