پهباد DJI Mavic Pro 2 هواپیمای سرنشین DJI

پهباد DJI Mavic Pro 2 هواپیمای بدون سرنشین جدید DJI

باور کنید این پهباد خیلی خوب پرواز میکند، خودش را جمع و جور می کند و در نهایت تصویرهایی با کیفیت و بی نظیر را خلق می کند. اما در عین حال شاید ناتوانایی هایی نیز داشته باشد. در زیر به بررسی این پهباد جدید می پردازیم.

هنگامی که به هواپیماهای بدون سرنشین و پهباد هایی که در کوله پشتی و یا کیف کوچک می آیند، فکر می کنیم، پهبادهای DJI در بالای این لیست قرار می گیرند.

سری Mavic Pro جدید که با کیفیت 4K یک دوربین دانگل را حمل می کند، یک پهباد عالی و مناسب که بسیاری نسخه قبلی آن، یعنی پهباد Mavic Air را بهترین هواپیماهای بدون سرنشین برای گردش و مسافرت، انتخاب کرده بودند.

اگر می خواهید برای خود یک پهباد یا درون را خریداری کنید، فقط چند وقت دیگر صبر کنید، زیرا به نظر می رسد DJI پهباد Mavic 2 جدید خود را به زودی در بازار عرضه خواهد کرد.

سایت خبری Drone DJ این عکس را منتشر کرده که در حال حاضر در حال پخش در وب است و همینطور برخی از گمانه زنی ها در مورد اینکه هواپیمای جدید ممکن است با آنچه که قبلا دیده ام چگونه مقایسه شود.

جالب ترین و بهترین آپدیت و بهبود سازی این پهباد نسبت به سری های قبل خود احتمالأ شامل: دوربین ماژولار،با قابلیت بالا و پائین کردن آن می باشد و همچنین شما می توانید گیمبال (gimbal) دوربین را تغییر دهید، در کل چند سنسور اضافه شده و شاید حتی میدان دید دوربین نیز گسترش پیدا کرده باشد.

در کل مجموعه Mavic DJI دارای آن لنزهای زاویه ای خاص که در سری Phantom استفاده می شود، نیستند، بنابراین کمی کمتر از نمای جهان را در عکس ها و فیلم های خود می بینید.

همچنین به نظر می رسد این هواپیمای بدون سرنشین ممکن است از چرخش 360 درجه ای به دور اجسام اجتناب داشته باشد که حتی بسته به نرم افزار نیز می تواند یک معامله و قضیه بزرگ باشدمی توانید در زیر ویدئویی ببیند که هواپیمای Skydio ، رقیبDJI ، می تواند با یک دوربین تمام عیار و با کیفیت برای فیلم برداری از اشیاء در حال جابجایی و حرکت، حتی در چرخش 360 درجه، به صورت اتوماتیک و خودکار کمک کند.

اگر شما نگاه دقیق به سمت چپ تصویر نشت شده از این پهباد بیاندازید، به نظر می رسد که 2 موتور Mavic می توانند دوربین را ثابت نگه دارند و این دوربین ممکن است قادر به تبدیل شدن به یک لنز دستی قابل حمل نیز باشد.

به نظر می رسد که به زودی Mavic Pro 2 در مقابل Mavic Air و DJI Spark معرفی خواهد شد.

در همین حال که این رویداد در 18 ژوئیه برنامه ریزی شده است، شاید به دلیل تحت فشار بودن شرکت DJI راه اندازی این محصول کمی به تأخیر بیافتد، اما مطمئنن در نهایت تا ماه آینده این محصول به بازار عرضه می شود.

... توضیحات کامل