6 بازی فوق العاده ای که EA در نمایشگاه E3 معرفی کرد

کمپانی Electronic Arts بار دیگر هنر الکترونیک خود را با ارائه بهترین بازی های ممکن در نمایشگاه E3 به همگان نشان داد. در اینجا به خلاصه ای از معرفی هر کدام از این بازی ها می پردازیم.

بازی ای EA نمایشگاه E3

1- Battle Field V، بازی فوق العاده ای که همه منتظر آن بودند

در هنگام مشاهده تریلر فوق العاده هیجان انگیز این بازی، به صندلی خود میخکوب خواهید شد. این بازی از گرافیک خارق العاده ای بهره مند است که به همراه Game play فوق العاده همیشگی این سری بازی ها، تجربه نزدیک به شرکت در یک جنگ واقعی را برای Gamer شبیه سازی خواهد کرد.

Battle Field V نسخه پنجم از سری بازی های Battle Field است که همواره با بهترین گرافیک ها در زمان خود به بازار عرضه شده اند.

این نسخه از بازی Battle Field شما را به بهبوهه های جنگ جهانی دوم می برد، جایی که هواپیما ها همیشه در حال بمب باران مناطق نظامی هستند. شما در این بازی باید با گذشتن از مراحل مختلف در یک میدان جنگ، داستان بازی را به پایان برسانید و البته این بازی از قابلیت بازی چند نفره نیز پشتیبانی می کند.

2- FIFA 2019 با قابلیت شرکت در لیگ قهرمانان اروپا

مشتاقان سری بازی های فیفا باید همچنان تا سپتامبر 2018 منتظر این نسخه از بازی بمانند، اما این سری با قابلیت های فوق العاده و Game play متفاوت و طبیعی تری به بازار عرضه خواهد شد و شما را راضی خواهد کرد.

سری فیفا از امسال می خواهد لیگ قهرمانان اروپا را هم به لیست تورنمت های قابل شرکت خود اضافه کند، این تورنومنت از این نسخه به بعد با گرفتن مجوز از KONAMI به سری بازی های فیفا افزوده خواهد شد.

بازی فیفا 2019 بر روی ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامپیوتر قابل نصب خواهد بود و مدتی نیز به صورت رایگان امکان بازی آنلاین به کاربر هدیه داده می شود.

تریلر ارائه شده توسط EA حکایت از افزایش فوق العاده کیفیت گرافیکی این بازی دارد.

3- Madden NFL 19، فوتبال ناب آمریکایی

فوتبال آمریکایی هم طرفداران خاص خود را دارد. مخصوصا وقتی بازی آن بر روی کامپیوتر هم قابل نصب باشد. این بازی محبوب فوتبال آمریکایی برای اولین بار قرار است بعد از 10 سال نسخه کامپیوتر نیز ارائه دهد.

این بازی در تاریخ 10 آگوست، یعنی اواسط مرداد شمسی به بازار عرضه خواهد شد.

4- Star Wars: Jedi Fallen Order، فعلا بدون تریلر و اطلاعات اضافه

جنگ ستارگان در بین جونان آمریکایی بسیار محبوب است. در بازی جدید Star Wars: Jedi Fallen Order شما باید نقش Jedi را بازی کنید و این تنها چیزی است که در مورد این بازی می دانیم. متاسفانه هیچ اطلاعات بیشتر یا تریلری از این بازی در دسترس نیست.

5- Unravel 2، برای این بازی انتظار لازم نیست

نسخه دوم بازی Unravel منتشر شده است و احتیاج به انتظار کشیدن بیشتر نیست. این بازی به تازگی برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و کامیپوتر به بازار عرضه شده است.

این بازی که سبک آن با دیگر بازی های معرفی شده بسیار متفاوت است به نظر گرافیک انیمیشنی ساده ای دارد اما بازی مفرحی است. این بازی به صورت تک نفره و دو یا دو نفره قابله انجام است.

5- Anthem، تنها چیزی که باقی مانده

برای این بازی باید تا نزدیک به 7 ماه دیگر صبر کنید، این بازی در فبریه 2019 عرضه خواهد شد. در تریلر این بازی مشخص است که این بازی در زمان آینده انجام می شود، زمانی که انسان ها می توانند در لباس هایی مانند ابر قهرمان iron man در آسمان ها پرواز کنند.

جزئیات بیشتری از این بازی در دسترس نیست اما به نظر می رسد این بازی از گرافیک فوق العاده و قابل توجهی برخوردار باشد.

لیست مجموعه بازی های برتر همایش E3 2019 را ببینید. تریلر بازی های ویژه ایکس باکس در همایش E3 2019 را مشاهده کنید.

ویدیوها و مطالب مشابه